W najbliższy piątek (20 grudnia) o godz. 19 kolejny raz oldboje Broni Radom spotkają się na boisku, aby zagrać jak za dawnych lat, a potem złożyć sobie świąteczne życzenia. To wspaniała Trójkolorowa tradycja, bo kibice mogą jeszcze raz przyjść i podziwiać swoich ulubieńców sprzed lat. To dobry moment, żeby przyjść, porozmawiać, powspominać i oderwać się na chwilę od przedświątecznych porządków. Zapraszamy olbojów – zbiórka w szatni, kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem.

Aktualności
Weekend z udziałem młodych piłkarzy Broni Radom
Nasza Akademia jeszcze gra, dlatego serdecznie zapraszamy na ligowe pojedynki z udziałem młodych zawodników Broni.


