W piątek z Pelikanem. Trzeba godnie pożegnać się z kibicami!

W piątek, o godz. 15, w Dzień Niepodległości na naszym stadionie zagramy ligowe spotkanie z Pelikanem Łowicz. Będzie to już ostatnie spotkanie naszej drużyny w tym roku przed własną publicznością. Chcemy zwycięstwa, bo tych powodów do radości było ostatnio bardzo mało.

BROŃ RADOM – PELIKAN ŁOWICZ

Piątek, godz. 15

Stadion, ul. Narutowicza 9

O tym, że Pelikan jest niewygodnym i niezbyt szczęśliwym dla nas przeciwnikiem, pisaliśmy już w ostatnich dniach. Liczby, historię i statystyki trzeba dziś wsadzić głęboko do kieszeni. Najważniejsze, aby zespół w ostatnich dwóch meczach zapunktował, najlepiej dwukrotnie x3. Po dwóch porażkach z rzędu powodów do radości jest niewiele i wszyscy chcielibyśmy udać się na zimowe urlopy w jak najlepszych nastrojach.

Nasz piątkowy rywal ma na swoim koncie 23 punkty, zajmuje 8 lokatę w tabeli i na wyjazdach radzi sobie przyzwoicie (4 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki). Co ciekawe, identyczny bilans Broń ma w meczach na swoim boisku. Najlepszym strzelcem zespołu z Łowicza jest Szymon Sołtysiński, który sześciokrotnie trafiał do siatki przeciwnika.

Nasza Broń musi powalczyć o zwycięstwo! Wierzymy, że zespół przeanalizował ostatnie dwa mecze i wyciągnął wnioski. Potencjał zespołu trenera Michała Pulkowskiego jest zdecydowanie większy niż wskazywałaby tabela. Dlatego mocno liczymy na to, że ta końcówka rundy będzie radosna.
W piątek zagrają praktycznie wszyscy. Za kartki pauzować będzie jedynie Kajetan Jendryczko.

Będzie to ostatni mecz ligowy w tym roku, będzie to także Dzień Niepodległości. Zapraszamy kibiców! Bądźcie tego dnia z drużyną!
Nasz portal przeprowadzi tekstową relację na żywo z meczu.

 

PODOBNE WPISY