W piątek z Wartą, wygrać warto

W piątek o godz. 17 nasi piłkarze podejmować będą Wartę Sieradz. Wierzymy, że uda się ponownie przed własną publicznością sięgnąć po komplet punktów. Zapraszamy kibiców, którzy mogą być dwunastym zawodnikiem Trójkolorowych!

BROŃ RADOM – WARTA SIERADZ
Piątek godzina 17
Stadion, ul. Narutowicza 9

Rozpoczął się listopad. Przed nami aż trzy pojedynki domowe (Warta, Legionovia, Jagiellonia II) oraz jeden daleki wyjazd do Wikielca. Nasi piłkarze grają o to, aby udać się na zimowe urlopy w spokoju. Każda wygrana, każdy punkt sprawi, że będziemy jak najdalej strefy spadkowej. Porażki niestety niestety mogą skomplikować naszą sytuację i liczymy na to, że zima nie będzie nerwowa.

Nasz piątkowy przeciwnik po serii czterech porażek z rzędu, zagrał dobry mecz ostatni i pokonał Pelikana Łowicz 2:0. Ta wygrana pozwoliła Warcie opuścić strefę spadkową. Była to też pierwsza wygrana Warty pod wodzą nowego trenera. Od 18 października sieradzką ekipe prowadzi Krzysztof Orzeszek.

Nasza drużyna gra coraz lepiej, widać to było w meczach z Łomżą i Vitorią Sulejówek, ale z drugiej strony wciąż są słabsze fragmenty i mankamenty, które trzeba poprawić. Nikt nie pauzuje za kartki, do zdrowia wracają już Junior Timite i Dorian Buczek, ala uraz wykluczy raczej z gry, Maksima Kventsara.

W poprzednim sezonie w Sieradzu wygraliśmy 4:0 i było to jedno z najlepszych spotkań Broni w ostatnich latach. W rewanżu nasza drużyna wygrała 2:1 i był to ważny krok zespołu w kierunku utrzymania w trzeciej lidze.
Co mówią statystyki? Póki co w bezpośrednich meczach Broń wygrała sześć razy, Warta również sześciokrotnie była górą, a cztery razy był remis. Wierzymy, żę statystyka przechyli się na naszą stronę.

Mecz rozpocznie się w piątek o godz. 17. Na naszej stronie będzie można znaleźć relację tekstową na żywo.

PODOBNE WPISY