W piątkowy wieczór jedziemy do Olimpii. W Zambrowie jeszcze nie przegraliśmy

W piątkowy wieczór rozpoczyna się trzecia kolejka trzeciej ligi, grupy I. Olimpia Zambrów podejmować będzie naszą Broń. Obie ekipy szukać będą swoich szans na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Trójkolorowi z Radomia jadą do Zambrowa mocno zmobilizowani. Piłkarsko wiemy, że potrafią, ale czy to przełoży się na wynik?

OLIMPIA ZAMBRÓW – BROŃ RADOM
Piątek godz. 18
Stadion w Zambrowie

W dwóch poprzednich kolejkach nasi piłkarze mieli bardzo wymagających przeciwników. Zarówno niemal ekstraklasowa Jagiellonia II, jak i Bełchatów, zawiesiły Broni wysoko poprzeczkę. Teraz czas na Olimpię, która sezon zaczęła od dwóch porażek. To nie oznacza, że czeka nas „spacerek”.
– To jest początek sezonu i lokata w tabeli może być zgubna. Nie sugerujemy się tym i robimy swoje. Solidnie przygotowujemy się do meczu w Zambrowie i wierzymy, że zainkasujemy komplet punktów – mówi trener Broni, Mateusz Dudek.
Atmosfera w naszej drużynie jest bardzo dobra. Mobilizować nikogo szczególnie nie trzeba, bo w myśl zasady „do trzech razy sztuka” Broń chciałaby wreszcie zainkasować punkty. Powoli do zdrowia wraca już Marcin Szymczak i być może zobaczymy go w akcji. Na pewno dłużej nie zobaczymy na boisku Kuby Szarpaka i Maćka Kmiecika.

Z Olimpią Zambrów graliśmy siedem razy i ciekawostką jest fakt, że jeszcze nigdy nie przegraliśmy. Dwukrotnie górą była Broń, natomiast aż pięć meczów kończyło się remisami.

Z piątkowego meczu gospodarze planują transmisję Wideo. My z kolei na portalu będziemy podawać wynik i najważniejsze sytuacje.

PODOBNE WPISY