W sobotę z Błonianką. To nie będzie łatwy mecz

W sobotę piłkarze Broni Radom wybierają się na mecz z Błonianką Błonie. Liczymy na kolejny, dobry wyjazdowy mecz, tak jak było w Ostródzie, chociaż wiadomo, że rywale mają duże problemy i też potrzebują punktów. Szykuje się ciekawy mecz. Początek godz. 13.

Błonianka Błonie – Broń Radom
Sobota godz. 13
Stadion ul. Legionów 3a Błonie

Pojedynki Broni z Błonianką w ostatnich latach zawsze były pełne emocji i bardzo zacięte. Wyniki były różne. Jesienią przy Narutowicza 9 górą była Broń. Wygraliśmy 1:0, aby był to ciężki mecz. Wcześniej w poprzednim sezonie, Błonianka była dwukrotnie górą, a współtwórcą sukcesów był Michał Pulkowski, szkoleniowiec, który na początku obecnego sezonu był trenerem Broni.
Wspólnych akcentów zresztą jest więcej. Marcin Szymczak, Kajetan Jendryczko, Konrad Kargul Grobla, to trójka zawodników, którzy zaliczyli epizody w zespole Błonianki i w sobotę będą mieli okazję przypomnieć się z dobrej strony byłemu klubowi.
Wiosnę nasz sobotni rywal zaczął od trzech punktów. Najpierw wygrana 1:0 z Ursusem, a ostatnio porażka 1:2 z rezerwami ŁKS Łódź.
– Błonianka przegrała w Łodzi, ale zagrała dobry mecz. Szykujemy się na ciężkie spotkanie, ale musimy mieć świadomość, że łatwych pojedynków już nie będzie. Mocno liczymy na kolejne zwycięstwo, bo punkty przydałyby nam się w walce o utrzymanie. Zdajemy sobie też sprawę, że Błonianka gra o życie, o przetrwanie. Przygotowujemy się mocno – mówi trener Broni, Dominik Bednarczyk.
Pojedynek Broni rozpocznie się o godz. 13. Jeśli nie będzie transmisji TV, będzie można na naszej stronie śledzić relację na żywo!

PODOBNE WPISY