W sobotę z Koroną II Kielce, a w środę w Pruszkowie

Piłkarze radomskiej Broni zagrają w sobotę o godz. 11 z rezerwami Korony Kielce. Pojedynek odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy N9. Będzie to drugi tegoroczny mecz towarzyski radomskich zawodników. Na testach powinien pojawić się doświadczony obrońca.

Broń w pierwszym meczu towarzyskim zremisowała 1:1 z Orlętami Radzyń Podlaski, ale mimo remisu momentami grała długimi momentami bardzo dobrze. W zespole testowani są dwaj gracze, pomocnik Wisły Sandomierz i młody napastnik z Piasta Gliwice. Decyzja co do przyszłości tych graczy ma zapaść po sobotniej grze towarzyskiej. Jeśli podpiszą umowę, wówczas oficjalnie przedstawimy zawodników na naszej stronie.
Do treningów wrócili już Damian Machajek oraz Jakub Mydłowiecki. Jak mówi trener Dominik Bednarczyk, obaj są na razie osłabieni i nie wiadomo, czy w sobotę wystąpią w meczu towarzyskim.

Nastąpiła zmiana w harmonogramie sparingów Broni. W środę, 25 stycznia radomska drużyna zagra na wyjeździe z drugoligowym Zniczem Pruszków. Spotkanie prawdopodobnie rozpocznie się o godz. 12.

PODOBNE WPISY