W środę mecz z II ligowym Zniczem Pruszków

Piłkarzy Broni Radom w środę czeka ciekawy wyjazd i atrakcyjny przeciwnik. Nasza drużyna zagra z drugoligowym Zniczem Pruszków. Pojedynek odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim, na boisku pod balonem. Początek godz. 13.

Nie udało się zagrać w sobotę w Radomiu z rezerwami Korony Kielce. Szkoda, bo trener Dominik Bednarczyk chciał przyjrzeć się zawodnikom, drużynie, aby uzyskać odpowiedzi na pytanie w jakiej formie są poszczególni gracze.

W środę nasz zespół zagra z mocnym przeciwnikiem, na fajnej murawie i nic już nie stanie na przeszkodzie. Do dwóch testowanych ostatnio zawodników dołączą prawdopodobnie dwaj kolejni. Szkoleniowiec i zarząd klubu pracują nad ciekawymi transferami i być może pojawi się ktoś niespodziewany. Na razie szczegółów nie będziemy zdradzać. Cieszy natomiast fakt, że przed środowym meczem nie ma chorób i kontuzji i trener Bednarczyk będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników.

W tym sezonie Znicz jest znacznie mocniejszy i w drugiej lidze zajmuje 7 lokatę, będąc tuż pod kreską dającą udział w barażach o awans. Pruszkowianie zagrali dwa sparingi z naszymi ligowymi przeciwnikami. Pokonali Mławiankę 3:0 i Świt również 3:0. Naszą drużynę czeka więc ciężki przeciwnik, ale to dobrze, bo takie spotkania dają sztabowi szkoleniowemu bagaż informacji.

Mecz rozpocznie się o godz. 13. Będziemy na żywo podawać rezultat spotkania.

PODOBNE WPISY