W środę z Ursusem. Panowie! Tylko trzy punkty!

Niewiele czasu na odpoczynek mieli piłkarze naszej drużyny. Już w środowy wieczór Broń u siebie podejmie Ursusa Warszawa. Jeśli ktoś po ostatniej wygranej 9:0 liczy na łatwy mecz i pewne punkty, może się sromotnie przeliczyć. Trzeba wygrać, ale za darmo „Traktorki” punktów nie oddadzą.

BROŃ RADOM – URSUS WARSZAWA
Środa, godz. 18
Stadion ul. Narutowicza 9

Patrząc niedaleko w przeszłość warto zaznaczyć, że Urusa nie wolno lekceważyć. Rok temu ekipa ze stolicy przyjeżdżała do Radomia skazana na pewną porażkę i wygrała 1:0. Później w listopadzie było podobnie i pon0wnie Ursus wygrał 4:0. Jesienią sporo mówiło się o kłopotach rywala, ale Traktorki do rozgrywek przystąpiły…a jedyne zwycięstwo odniosły właśnie z Bronią.
W ostatnią środę Broń po części zrewanżowała się za wszystkie wpadki wygrała 9:0 w Pucharze Polski, ale ten mecz już teraz nie ma żadnego znaczenia. Ursus przyjedzie do Radomia walczyć, dopóki ma szansę na utrzymanie. Z kolei Broń po ostatnich dwóch porażkach traci przewagę nad strefą spadkową i dziś wynosi ona już tylko 10 punktów. Wygrana dałaby drużynie i trenerowi większy komfort i oddech przed kolejnymi, trudnymi spotkaniami.
W naszej drużynie na pewno zabraknie Kajetana Jendryczko, który w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę i będzie musiał pauzować.
W środę od godz. 18 będzie można śledzić relację tekstową na żywo.
Zapraszamy kibiców i zachęcamy do głośnego dopingu! Widzimy się na trybunie od strony ul. Narutowicza.

PODOBNE WPISY