W Sulejówku czekamy na komplet punktów! Goola Broniarze!

W meczu 14 kolejki trzeciej ligi, nasi piłkarze udadzą się na pojedynek z beniaminkiem rozgrywek, Victorią Sulejówek. Nie będziemy faworytem tej potyczki, ale Broń niejednokrotnie w tej rundzie pokazała, że może punkty zabierać każdemu. Liczymy na ambitną walkę, dobrą skuteczność i koncentrację w obronie. Do tego przydałoby się trochę szczęścia i sobotni wieczór może być Trójkolorowy!

VICTORIA SULEJÓWEK – BROŃ RADOM

Sobota godz. 17.30

Stadion ul. Krasińskiego 6

Przed kilkoma dniami przypominaliśmy bezpośrednie mecze Victorii i Broni. Dwa remisy i po jednej wygranej z każdej drużyn. Do tej pory wszystkie mecze były pełne walki, emocji i w sobotę należy się spodziewać, że będzie podobnie.

Victoria przegrała trzy ostatnie mecze z rzędu, ale ostatnio Broń nie miała szczęścia do takich drużyn, które zaliczały pasmo porażek. Właściwie dopiero z ŁKS Łomża nasz zespół nie dał sie rywalowi przełamać. Nie wiemy, czy zagramy w najmocniejszym zestawieniu. W ostatnim meczu nie zagrali Dorian Buczek i Junior Timite. Ten pierwszy powinien być już do dyspozycji trenera, a jeśli chodzi o Juniora, to badania pokazały, że powinien jeszcze odpocząć.
W Victorii pauzować za czerwoną kartkę będzie kapitan zespołu, Sebastian Pindor.
Jeśli nie będzie transmisji TV z meczu, przeprowadzimy w sobotę dla Was tradycyjną relację tekstową!

PODOBNE WPISY