W zespole seniorów nie będzie dużych zmian. W poniedziałek pierwszy trening

W trzecioligowej ekipie Broni Radom jeszcze zimowy sen, choć trener i drużyna myślą już o poniedziałkowym, pierwszym treningu. Wielkich zmian kadrowych nie będzie, a pierwszy sparing zaplanowano na 20 stycznia z Oskarem Przysucha w Radomiu.

Miejsce w ścisłym środku tabeli, 16 punktów przewagi nad strefą spadkową i dziewięć punktów straty do lidera pozwalają zarządowi i sztabowi trenerskiemu na spokojne i realne rozmyślanie na temat wiosny. Wszyscy zgodni są co do tego, że obecny zespół nie wymaga wielkiej przebudowy. Żaden z graczy nie zgłaszał zmiany barw podczas zimowej przerwy. Wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał jedynie Hubert Jakubiec, który jesienią nie zagrał w żadnym z meczów, ale jeszcze nie wiadomo, czy ostatecznie odejdzie do innego klubu.
Spokojna sytuacja w tabeli, ale też mało realne szanse na awans sprawiają, że raczej wielu drogich transferów nie będzie. Nie oznacza to, że żadnych zmian nie będzie, bo jak wiadomo, zawsze trochę świeżej krwi i rywalizacji przyda się w szatni. Trener Mateusz Dudek zdradził nam, że pracuje nad 1-2 transferami, choć może być ich więcej, bo na testach pojawiać się będą nowi gracze i być może któryś ze sprawdzanych graczy ostatecznie trafi do zespołu.
Pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Nie zmienił się na razie harmonogram meczów towarzyskich, który przypominamy poniżej. Pierwszy sparing zagramy w sobotę o godz. 11 z Oskarem Przysucha.

Harmonogram sparingów
20 styczeń Oskar Przysucha
27 styczeń Mazovia Mińsk Mazowiecki
3 luty Sokół Aleksandrów ŁÓdzki
7 luty Chełmianka Chełm
10 luty MKS Piaseczno
17 luty Star Starachowice (I sparing); Mazur Karczew (II sparing)
24 luty KTS Weszło
2 marca III liga – GKS Bełchatów (wyjazd)

PODOBNE WPISY