Weekend naszej młodzieży. Grali ze starszymi przeciwnikami

Wielkimi krokami rundę wiosenną rozpoczną młodzi piłkarze Broni Radom. Kolejne grupy młodzieżowe w ostatni weekend rozgrywały swoje mecze towarzyskie. Wyniki nie zawsze były najlepsze, ale trzeba zaznaczyć, że niektórzy grali ze starszym rywalem i rezultaty nie są w sparingach najważniejsze.

Rocznik 2007
Broń 2007 Radom – KS Warka 2006 3:4
– Przez całe spotkanie byliśmy równorzędną drużyną i jeszcze kilka minut przed końcem prowadziliśmy 3:2. Ważne, że to my prowadziliśmy grę i to my byliśmy przez większość spotkania w posiadaniu piłki. Trzy gole straciliśmy po indywidualnych błędach. Jestem zadowolony, że zawodnicy próbują zrealizować to co im narzucę przed meczem. To był bardzo pożyteczny sparing – relacjonuje trener rocznika 2007, Mariusz Lisiecki.

Rocznik 2008
Broń 2008 Radom – Zorza 2007 Kowala 2:3
Bramki: Kacepr Bugaj
To kolejny rocznik który miał okazję grać z przeciwnikiem starszym. Dziś wkradło się dużo niedokładności i chaosu w grę.

Rocznik 2009
Broń Radom 2009 (niebieska) – Ceramika Opoczno 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Bramki dla Broni: S. Bomba, K. Ciszewski
Skład: F. Domagała, K. Turek – A. Bomba, S. Bomba, Ł. Chyra, B. Czerny, J. Figarski, M. Grzyb, A. Grzywacz, Sz. Jabłoński, A. Pastuszka, P. Przydatek, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Strzecha, M. Wicik, J. Więcaszek, P. Zegarski.
W ostatnim sparingu przed startem I ligi mazowieckiej ponosimy porażkę. Słabe spotkanie w naszym wykonaniu, zbyt statyczna gra, mało konkretów pod bramką rywala i zbyt wiele „prezentów” w defensywie.
Drużynie i Trenerowi Ceramiki dziękujemy za przyjazd do Radomia i sportową rywalizację.

Rocznik 2010
Broń Radom – Orlik 15 Radom 3:0

PODOBNE WPISY