[WIDEO] Wypowiedzi trenerów po meczu w Ząbkach

W środę rozegrany został mecz 31 kolejki Betclick 3 ligi. Ząbkovia Ząbki zremisowała z Bronią Radom 0:0. Po meczu zapytaliśmy trenerów obu drużyn o opinie na temat tego spotkania.  Co po meczu powiedzieli trenerzy – Wojciech Burzyński (MKS Ząbkovia Ząbki) oraz Piotr Dziewicki z Broni Radom? Warto posłuchać!

PODOBNE WPISY