Wielkie powroty! Adrian Dziubiński i Maksim Kventsar zawodnikami Broni! Witamy ponownie przy N9

Bardzo dobra wiadomość, a właściwie dwie świetne wiadomości dla kibiców Broni Radom. Maksim Kventsar oraz Adrian Dziubiński, zagrają jesienią w biało – czerwono – niebieskich barwach. Bardzo się cieszymy, że obaj gracze doszli do porozumienia z zarządem klubu. Wierzymy, że obaj włożą w swoją grę tyle samo co kiedyś!
Białorusin Maksim Kventsar to rosły obrońca, mający na swoim koncie występy w drugoligowej Skrze Częstochowa. Wcześniej, w latach 2017-19 grał w Broni. Pomógł naszej drużynie w awansie do III ligi. Ostatnio był zawodnikiem Sokoła Ostróda. Maksa nie trzeba nikomu szczególnie przedstawiać. Może grać zarówno w środku defensyw, jak i po lewej stronie. Takiego defensora na pewno brakowało!

Z kolei Adrian Dziubiński debiutował w Broni mając 16 lat. Wchodził w dorosły futbol właśnie w trójkolorowych barwach. Teraz wraca, aby jeszcze raz pomóc Broni Radom. Witamy z powrotem!
Stad „Dziubek” poszedł w świat, rozgrywał mecze w I i w II lidze, w Pogoni Siedlce, Stali Stalowa Wola, Resovii, Chełmiance, czy ostatnio w KSZO Ostrowiec. Nabrał doświadczenia, umiejętności i wierzymy, że stanie się ważnym elementem układanki trenera Dominika Bednarczyka. Adrian to środkowy pomocnik, ale może grać na różnych pozycjach.

Warto też przypomnieć, że Adrian to syn Tomasza, byłego wychowanka (później też trenera) Broni Radom – pierwszego Polaka w LIdze Mistrzów. A żeby było smaczniej i ciekawiej, mamy w drużynie dwóch synów piłkarzy z Ligi Mistrzów, bo już nie tylko Adrian Dziubiński, ale już wspomniany Kuba Szarpak – syn Piotra Szarpaka byłego Widzewiaka!
No to liczymy, że będzie to mistrzowski zespół Broni.

PODOBNE WPISY