Wygrać i dodać wiary kibicom!

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI – BROŃ RADOM
Sobota godz. 13
Stadion, Al. Mokronoskich 4

Przed zespołem Broni Radom ciężki, wyjazdowy mecz ze spadkowiczem z drugiej ligi. Pogoń Grodzisk Mazowiecki to jedna z najlepszych drużyn w naszej lidze, kandydat do awansu, ale to rónież zespół, który ma też swoje słabe strony, popełnia błędy i pozostaje tylko jedno pytanie…czy Broń poszuka u przeciwnika tych błędów i będzie potrafiła je wykorzystać.

Zespół Broni miał za zadanie pozbierać się po słabym meczu z rezerwami Jagiellonii Białystok. Drużyna ma najlepszą szansę na to, aby zmazać plamę.
Broń w ostatnich latach dwukrotnie potrafiła wygrać w Grodzisku 2:0 i 1:0, ale ostatni mecz z Pogonią zakończył się wysoką porażką 0:5.
W naszej drużynie nie zagra Dmytro Prikna. Niewykluczone, że będą zmiany w ustawieniu i w kadrze wyjściowej zespołu.

Pogoń zajmuje czwartą lokatę w tabeli, ma dwa punkty straty do lidera. Grodziszczanie zapowiadają walkę o powrót na szczebel centralny. Latem do Pogoni przeszedł Matheus Dias. Brazylijczyk już zaakceptował umowę z Bronią, ale zmienił zdanie przed podpisaniem dokumentu. W grodziskim zespole grają też Mateusz Małecki i Jan Głowacki, którzy również występowali przy N9. Pogoń miała swoje problemy, nie potrafiła wygrać w trzech meczach z rzędu, a przełamała się w ostatniej kolejce w pojedynku z Ursusem.

Planowana jest w sobotę transmisja telewizyjna. Link TUTAJ

Planujemy również tekstową relację, którą ograniczymy do najważniejszych informacji.

PODOBNE WPISY