WYNIK LIVE. Graliśmy w Mławianką

Od godz. 17 piłkarze Broni Radom grać będą u siebie z Mławianką Mława. Goście są wiceliderem tabeli, ale mogą grać o fotel lidera, bo niespodziewanej porażki doznała u siebie Pogoń Grodzisk z Concordią (0:1). O godz. 17 zaczynamy. Wynik i najważniejsze informacje zamieścimy poniżej.

BROŃ RADOM – MŁAWIANKA MŁAWA

2:4 – koniec meczu

Broń: Kosiorek – Derlatka (74 Grudzień), Jendryczko, Wrześniewski, Kmiecik (65 Grobla), Reid (57 Knap), Partyka (65 Mydłowiecki), Szymczak, Nowak (57 Goljasz), Kielak, Odolak.

Mławianka: Piotrowski – Komorowski, Kostyk, Rogalski, Karol, Odilon, Michał Stryjewski, Mateusz Stryjewski, Skudynowski, Wybrańczyk, Rutkowski.

Sędzia: Radosław Jemielity (Łomża)

—- – –

Bardzo sie rozpadało i już teraz można powiedzieć, że boisko będzie śliskie i grząskie.

1 – ZACZYNAMY MECZ

3 – mamy rzut rożny, pierwsza swietna akcja Broni, goście odbijają strzał

4 – kontra gości, strzał po ziemi, na śliskiej nawierzchni mógł zaskoczyć Kosiorka, ale piłka na szczescie obok bramki

5 – zatrzymujemy akcję Mławy i rozny dla gości. Kontra Broni, zatrzymana w środku faulem

8 – GOOOL DLA MŁAWY!! Michał Stryjewski po indywidualnej akcji prawą stroną, strzela z ostrego kąta Słabe zachowanie przyjezdnych, którzy zapomnieli co to fair play

11 – dośrodkowanie Nowaka, przecina bramkarz gości

12 – GOLL dla MLAWY. Tym razem Mateusz Stryjewski. Niegroźny strzał po ziemi, rykoszet kompletnie zmylił Kosiorka i piłka ku zdziwieniu wzystkich wpadła do siatki

13 – mamy rzut wolny na 18 metrze. Niestety Kielak trafił w mur

16 – rzut rozny dla gości , ale łapie Kosiorek

18 najlepsza okazja Broni, dośrodkowanie Nowaka do Reida i ten pierwszej piłki z 5 metrów w środek…w bramkarza

20 – rzut rozny dla Broni. Pnownie było groźnie, Kielak głową nad poprzeczką

22 – Odilon uderza z dystansu, ale za lekko i w środek bramki

27 – lewą nogą z 15 metrów uderzał Odolak, ale za lekko to było….w kontrze próba strzału na naszą bramkę i Kosiorek też bez kłopotów

29 – Żółta kartka dla zawodnika z Mławy (Skudynowski)!

30 – żółta kartka dla Wrześniewskiego (Broń)

31 – rzut wolny dla Mławy, piłka w naszej siatce, ale wcześniej był spalony. Zaczynamy z wlasnej połowy

32 – GOOOOOL URODZNOWY!!!! ODOLAK 2:1

35 – gooooooooooooll KIELAK!!!!!! Kapitalny strzał z dystansu!!!!

38 – zaostrzył się mecz, Mława straciła już swoja pewność z poczatku…to Broń teraz pędzi jak nakręcona

43 – kolejna niezła akcja Broni, ale Szymczak nie sięgnął piłki. Ostatnie minuty bardzo dobre

44 – blokujemy strzał rywala, rożny dla Mławy

45 – piłka przeszła wzdłuż naszej bramki…uuuufff dobrze ze nikt nie siegnął

45 – KONIEC I POŁOWY

Za nami dobre 45 minut. Więcej szczescia dopisało na poczatku gościom. Ale Broń kolejny raz podniosła głowę i zaczęła gonić wynik! Druga połowa zapowiada się niezwykle ciekawie

46 – dwie zmiany w Mławie. Za Odilona i Skudynowskiego wchodzą Markowicz i Tworek.

46 – ZACZYNAMY 2 POŁOWE

47- uuuf mogło byc groźnie blokujemy strzał mateusza Stryjewskiego na 15 metrze

47 – rożny dla Mławy

48 – GOOOL DLA GOŚCI. Niepilnowany Michał Stryjewski głową po rzucie rożnym trafia do siatki!

52 -przed szansą Odolak, ale w ostatniej chwili obrońcy wybili mu piłke spod nóg

54  – wolny dla gości na naszej połowie przy chorągiewce, obrońcy strącają piłkę

55 – strzał z ostrego kąta na naszą bramkę, Kosiorek nie dał się zaskoczyć

56 – dośrodkoanie, Reid strzela głową, ale za lekko i w obrońcę

57 – ZMIANY. Knap i Goljasz wchodzą za Reida i Nowaka

60 – CZERWONA KARTKA DLA JENDRYCZKO!!!!! Faulował rywala na czystą pozycję przed 16, ale wczesniej przed kontrą Bron domagała się karnego!

62- dziwny ten mecz….dziwne też sędziowanie…zamiast karnego, w tej samej akcji dostajemy czerwoną kartkę.

64 – świetna okazja Mławy po kontrze. Mateusz Stryjewski mierzył obok słupka…nie trafił

65 – Tworek próbuje z dystansu, ale za wysoko

65 – ZMIANY. Mydłowiecki za Partykę, Grobla za Kmiecika

67 – dobra akcja Knapa, dogranie do Szymczaka, a ten głową niecelnie

67 – Mateusz Karol przed szansą dla gości ale też nie trafił

69 – Mateusz Karol (żółta kartka)

70 – Kosiorek nogami odbija strzał w sytuacji sam na sam.Trudniej nam się buduje akcje w osłabieniu

71 – GOOOL DLA MŁAWY! Michał Stryjewski w sytuacji sam na sam pod nogami Kosiorka 2:4!

73 indywidualna akcja Knapa, ale piłka wyszła za linie i nie zdążył dośrodkować z boku

74 – ZMIANA. Za Derlatkę wchodzi Grudzień

77 – próba strzału z rzutu wolnego, z ostrego kątanad naszą bramką

78. ZMIANA. Kopacz za Mateusza Karola

80 – ŻÓŁTA KARTKA ROGALSKI (MŁAWA)

81 – rzut wolny dla Broni z boku boiska na wysokości pola karnego gosci. Obrona gości rozpaczliwie na aut

85 – Tworek próbuje z dystansu, ale bardzo niecelnie

86 – Knap indywidualna akcja, pada w polu karnym…nie ma karnego…gramy dalej

86 – rzut rozny dla Broni

89 – ZMIANA. Dobek za Kostyka

90 – rzut rożny dla Mławy, ale za mocne dośrodkowanie i zaczynamy od bramki

KONIEC MECZU. Brawa za charakter dla naszej drużyny i ambicję do samego końca. Zespół z Mławy wygrał zasłużenie, choć wazną rolę, w kluczowym momencie odegrał sędzia. W środę widzimy się na meczu z Ursusem!