WYNIK LIVE. Gramy z Legionovią

Od godz. 18 nasi piłkarze grać będą ligowy pojedynek z Legionovią Legionowo. Wynik i najważniejsze wydarzenia będziemy podawać na bieżąco.

BROŃ RADOM – LEGIONOVIA LEGIONOWO

1 : 2

Broń: Ginał – Derlatka, Wrześniewski, Pietrzyk, Partyka, Szymczak, Kobiera, Kowalski, Grudzień, Nowak, Odolak.
Legionovia: Krzywański – Zaklika, Koziara, Wojdyga, Mitura, Kumoch, Mroczek, Wiejak, Gibas, Kaczorowski, Choroś.

Sędzia: Rafał Szydełko (Rzeszów)

W zespole Broni pauza za kartki Konrad Kargul Grobla. Z kolei Legionovia w najmocniejszym zestawieniu. Przed meczem zagrzmiało, solidnie popadało, obie drużyny zagrają na grząskim boisku.

—————— – – —

1 – ZACZYNAMY MECZ

5 – od pierwszych minut Legionovia próbuje zepchnąć nas do obrony, ale poki co bez żadnych akcji

6 – rożny dla gości. Po rozegraniu, piłka wraca w nasze pole karne, ale spalony

9 – pierwsza groźna akcja Broni, dośrodkowanie Derlatki i obrońca wybił w ostatniej chwili

10 – strzał Derlatki z ostrego kąta, z dystansu, ale metr nad poprzeczką

11 – goool dla Legionoviii 0:1. Szereg błędów w obronie. Nasi obrońcy nie potrafili wybić prostej piłki. Akcję strzałem zakończył Mitura

20 – Odolak faulowany na połowie rywala.Dobrze rozegrany stały fragment, ale sedzia dopatrzył się w zamieszaniu naszego faulu i zaczynają goście

24 – groźne dośrodkowanie w nasze pole karne, ale chorągiewka w górze

25 – błąd Legionovii, Derlatka do Szymczaka, który mógł już uderzyć, ale dostał za mocną piłkę

27 – rzut rożny dla Novii. Dośrodkowanie po ziemi, sprytny strzał…uufff obok słupka

33 – dobrze zapowiadająca się kontra, ale Grudzien za mocno dośrodkował.

36 groźny strzał po ziemi i broni Wojtek Ginał

39 – rzut rożny dla Broni. Strzał z pierwszej piłki Kacpra Pietrzyka…ale niestety niecelny

42 – dośrodkowanie i strzał głową metr nad naszą bramką. Mogło być groźnie

45 – strzał, rykoszet i goście mają rzut rożny. Sedzia dolicza 1 minutę

45 – GOOOOL NIESTETY 0:2. Dośrodkowanie na drugi słupek, Ginał nie sięgnął piłki i Piotr Wojdyga głową z najbliższej odległości

KONIEC I POŁOWY

Na drugą połowę szykowany jest kolejny debiutant, Kacper Banaszkiewicz rocznik 2005

46 – ZMIANY. K. Banaszkiewicz i Michał Kielak wejdą za Szymczaka i Derlatkę

—- – – –

46 – Goście zaczynają II połowę

49 – wreszcie składna akcja zakonczona strzałem. Uderzał zza pola karnego Kielak. trochę za wysoko, ale akcja bardzo dobra

50 – znowu uderzał Kielak, ale odbita piłka i rzut rozny

51 –  gooooooooooll 1:2. dośrodkowanie i świetne uderzenie po ziemi Kamila Odolaka.

54 – akcja Legionovii, napastnik wpadł w naszego mlodego bramkarza, na sszczescie nic się nie stało

55 – zablokowany strzał Grudnia i mamy rzut rożny. Krótko rozegrany, pilka na przedpole uderzał Kowalski, ale za wysoko

57 – ożywiła nam się Broń

60 – ŻÓŁTA KARTKA. Kobiera

62 – swietna kontra Broni, ale to ostatnie podanie Partyki, niestety do bramkarza

63 – teraz groźnie pod naszą bramką, zablokowany strzał Koziary, potem główka i rzut rozny dla rywali. Wypiąstkował piłkę Ginał po dośrodkowaniu

66 – groźniej było teraz pod naszą bramką, Wrześniewski zablokował strzał rywala, za moment dobitka…ale na spalonym