Broń Radom sparingowo zagrała z Oskarem Przysucha

Przed nami pierwszy, tegoroczny mecz towarzyski. Nasz zespół gra z czwartoligowym Oskarem Przysucha. Od godz. 11 będziemy wynik podawać na żywo.

BROŃ RADOM – OSKAR PRZYSUCHA 1:0

Bramka: testowany 67

Broń I połowa: Ginał (30 Faryna, 60 Kosiorek) – Wrześniewski, Cuch, Górka, Partyka, Kowalski, Romelczyk, Owczarek, Szymczak, Grudzień Buczek.

Broń II polowa: Faryna – Kventsar, Chełmiński, Dwórzyński,  Banaszkiewicz,  Głogowski, Piwowarczyk,  Kobiera,  Timite, Nowak, Testowany

Oskar I połowa: Wieczorek – Machajek, Moskwa, Bojanowicz, Czarnota, Wicik, Bogołębski, Dorożyński, Knap, testowany, Trukhan oraz Brzeziński, Salomon, Nogaj, Obuch, Woźniak   testowany nr 2, Kołtunowicz.

 

W pierwszej połowie szansę debiutu w seniorskiej drużynie otrzymał Kacper Górka, wychowanek z rocznika 2007. W bramce od 30 min zagrał Antoni Faryna również 2007.

Samo spotkanie na zmrożonym boisku nie mogło być płynne i nie mogło się podobać. Obie drużyny z dużymi problemami myślały bardziej o tym, aby nie zrobić sobie krzywdy, lub rywalowi. Goście, w barwach których pojawiło się sporo byłych zawodników Broni, zagrali bardzo ambitnie i zwłaszcza w pierwszej połowie mieli dwie swoje okazje, aby zdobyć gola.

W 67 min błąd Oskara przy wyprowadzaniu piłki, i nasz testowany zawodnik dostał podanie od Przemka Dwórzyńskiego i trafił do pustej bramki.

Za powodu urazu nie zagrał Adrian Dziubiński, zaś Adrian Olpiński nie wystąpił z powodu choroby. Najważniejsze, że ani w Broni, ani w Oskarze obyło się bez kontuzji.

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę o godz. 11 Broń zagra z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

PODOBNE WPISY