Broń wygrała w Pucharze Polski w Płocku i zagra w półfinale!

W środowe popołudniu, piłkarze Broni w ramach ćwierćfinału Pucharu POlski na szczeblu MZPN gra z czwartoligowymi rezerwami Wisły Płock.

WISŁA II PŁOCK – BROŃ RADOM

0 : 2 (0:1)

BramkI: Szymczak 40 z karnego, Grudzień 74

Wisła II: Kraska – Wawrzyński, Janus, Leśniewski, Dąbrowski, Kuchko, Więckowski, Zięba, Góralczyk, Miarka, Leszczyński.
Broń: Kosiorek – Derlatka, Pietrzyk (70 Jakubiec), Wrześniewski, Kargul, Knap (58 Goljasz), Kobiera, Szymczak (58 Kielak), Reid (65 Nowak), Kowalski (77 Mydłowiecki), Odolak (70 Grudzień).

Sędzia: Radosław Trochimiuk (Przasnysz)

Piłkarze Broni zasłużenie wygrali w Płocku z rezerwami czwartoligoligowej Wisły. Wynik powinien być dużo wyższy. Najważniejsze, że zakończyło się bez kontuzji i liczy się regeneracja na sobotni mecz z Pilicą w Białobrzegach.

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Z obu stron niewiele było sytuacji podbramkowych. W 40 minucie faulowany w polu karnym był Kamil Odolak, a rzut karny pewnie wykorzystał Marcin Szymczak.

Na początku drugiej połowy Wisła miałą dwie dobre okazje, ale potem, z biegiem czasu widać było, że Broń jest zdecydowanie lepszym zespołem. W 74 minucie wynik podwyższył świeżo wprowadzony Adrian Grudzień. W końcówce szanse na podwyższenie rezultatu mieli Bartek Nowak i Piotr Goljasz.

W półfinale zagramy z Legią II Warszawa, która po dogrywce pokonała KS CK Troszyn 3:2.

W sobotę o godz. 16 w meczu trzeciej ligi Broń zagra z Pilicą w Białobrzegach.