Wysoka, sparingowa wygrana z Oskarem Przysucha

W środowy wieczór nasi piłkarze grają z Oskarem Przysucha. Trenerzy umówili się na mecz 2×60 minut

Broń Radom – Oskar Przysucha 4:1 (2:0)

Bramki: Grudzień 1, 57, Kielak 73 z karnego, Knap 100 – Bogołebski 117 z karnego.

Broń: Piotrowski (40 Ginał) – Głogowski, Chłopecki, Jakubiec, Kapusta, Machajek, Knap, Grobla, Kielak, Grudzień, Goljasz oraz Kosiorek, Kmiecik, Kielak, Derlatka, Pietrzyk, Partyka, Kobiera, Nowak, Odolak.

Oskar: Mazur – Bojanowicz, zaw. testowany, Sala, zaw. testowany – Grzesiński, Dorożyński, Karwowski, Woźniak, Obuch – Kołtunowicz

Broń już 1 min objęła prowadzenie po strzale Adriana Grudnia. Ten sam zawodnik wykorzystał błąd obrony i podwyższył rezultat w 57 min.

Po przerwie za faul na Kamilu Odolaku sędzia podyktował rzut karny. Wynik na 4:0 po ładnej akcji podwyższył Maciej Knap. W końcówce goście zdobyli kontaktową bramkę po faulu w polu karnym na Przemku Nogaju. Mimo wysokiego wyniku goście mieli też sporo okazji, aby zmniejszyć rozmiary przegranej.

W naszym zespole z różnych przyczyn nie zagrali: Marcin Szymczak, Jakub Mydłowiecki, Kajetan Jendryczko, Michał Wrześniewski, Xahne Reid. Niektórzy dostali wolne, niektórzy leczą drobne urazy. Cieszy natomiast fakt, że debiuty w ekipie seniorów zaliczyli kolejni juniorzy, Tomasz Głogowski i Dawid Kapusta.

W przedostatnim sparingu nasza drużyna w sobotę o godz. 11 zagra z Chełmianką Chełm u siebie.