Skromna wygrana sparingowa z MKS Piaseczno

W sobotę, 10 lutego nasza Broń rozgrywała piąty już tej zimy mecz towarzyski. Tym razem przeciwnikiem był czwartoligowy MKS Piaseczno.

BROŃ RADOM – MKS PIASECZNO 1 : 0 (0:0)

Bramka: Olpiński 90

Broń: Kosiorek (60 Ginal) – Dwórzyński (75 Olpiński), Cuch (60 Banaszkiewicz), Wrześniewski (62 Głogowski), Kowalski (60 Dziubiński), Kobiera (60 Partyka), Piwowarczyk (70 Kacprzak), Kventsar (62 Romelczyk), Szymczak (62 Górka), Olpiński (46 Timite), Buczek (62 testowany)

Pierwsza połowa przeciętna, szarpana.  Dużo niedokładności w wykonaniu Broni.  Goście byli dobrze zorganizowani w defensywie i nasz zespół nie stworzył sobie zbyt wiele sytuacji.  W 20 min po dośrodkowaniu blisko był Kventsar.  Chwilę później słupek uratował nasz zespół od straty gola.

W 58 min Buczek popisał się ładnym strzałem,  piłka po koźle odbiła się od poprzeczki.  Z kolei w 70 min zawodnik testowany minimalnie spudłował w sytuacji sam na sam. W ostatniej akcji trafił Adrian Olpiński, który wykorzystał błąd defensywy z Piaseczna.

Po całym tygodniu mocnych treningów widać było, że nogi nie niosą naszych zawodników. Rywale zagrali bardzo ambitnie i do ostatniej minuty praktycznie bezbłędnie w obronie.

W poniedziałek powinna się rozstrzygnąć sprawa testowanego napastnika w Broni. Z kolei Piotr Owczarek na testach w ukraińskiej Vorksla Połtawa ma pozostać do 16 lutego i potem również będziemy wiedzieć co dalej. Kadra Broni nie jest zamknięta i jeszcze jakieś ruchy personalne mogą być.

 

PODOBNE WPISY