Remis z Chełmianką u siebie

Piłkarze Broni Radom zmierzyli się w środę, 7 lutego z Chełmianką Chełm.

BROŃ RADOM – CHEŁMIANKA CHEŁM 1:1 (1:0)

Bramki: Dorian Buczek 25 – Korbecki 90

Broń I połowa: Kosiorek- Dwórzyński, Cuch, Wrześniewski, Kventsar, Olpiński, Kobiera, Kowalski, Piwowarczyk, Timite, Buczek.

Broń II połowa: Kosiorek (60 Faryna) – Dwórzyński, Banaszkiewicz, Piwowarczyk (60 Romelczyk), Wrześniewski (60 Chełmiński), Kventsar, Dziubiński, Szymczak, Olpiński (60 Głogowski), Partyka, Testowany.

– Szczerze mówiąc spodziewałem się, że może być gorzej, bo ostatnie treningi były bardzo mocne i ciesze się, że zespół wytrzymał trudy tego spotkania. Pracujemy dalej, a przed nami w sobotę sparing z MKS Piaseczno.

Pierwsza połowa w wykonaniu Broni była bardzo dobra. Goście mieli problemy z wyjściem z własnej połowy, nasza Broń miała kilka dobrych okazji do zdobycia goli. Cieszy płynność gry, sposób konstruowania akcji, dzięki czemu coraz przyjemniej patrzyło się na poczynania zespołu.

W drugiej połowie trenerzy obu zespołów dokonali sporo zmian. Broń mogła podwyższyć rezultat, ale również goście zaczęli z biegiem czasu coraz mocniej naciskać i dążyli do wyrównania. W końcu w ostatniej minucie gracze z Chełma zdobyli gola. Po trzech wygranych i bez straty gola, Broń zremisowała pierwszy sparing i straciła pierwszą bramkę. Wyniki oczywiście cieszą, ale czekamy na ligę.

 

 

PODOBNE WPISY