Wyniki meczów naszych drużyn młodzieżowych. Weekend 25.03 – 26.03

Z nami kolejny weekend z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Emocji nie brakowało. Dużo radości dostarczyła nam ekipa 2009, która wygrała w ekstralidze mazowieckiej drugi mecz z rzędu.

Rocznik 2005
Ekstraliga mazowiecka
Broń Radom – Unia Warszawa 1:2

Bramka: samobójcza

Broń 05: Ginał – Otrębski (Makowski), Banaszkiewicz, Strzałkowski, Szczęsny, Głogowski, Pyka (Kapusta), Romelczyk, Bryks, Szwed (Gocel), Ankurowski (Chełmiński).

Po wygranych derbach, tym razem zespół trenera Dariusza Różańskiego rywalizował z mistrzem z poprzedniego sezonu.

W pierwszej odsłonie zdobywamy gola z rzutu wolnego, po rykoszecie obrońcy przeciwnika. W 25 min. sędzia główny spotkania przerywa mecz, ze względu na burzę gradową. Po kolejnych 25 min. wznawiamy i utrzymujemy wynik do przerwy. W drugiej połowie napór zwycięzcy poprzednich rozgrywek narasta. My dzielnie się bronimy, wciąż dużo pojedynków 1 x 1 , biegania i dynamicznej gry. Unia w końcu doprowadza do remisu , a następnie wychodzi na prowadzenie po rzucie karnym. Mamy mniej czasu na wyrównanie niż miał przeciwnik , walczymy do końca , niestety , bez powodzenia…” – czytamy w relacji rocznika 2005.

Rocznik 2008
I liga mazowiecka
Broń Radom – Józefovia Józefów 0:2

I liga radomska
Gryf Policzna – Broń II Radom 3:9

Bramki: Jadczak 4, Staniszewski 2, Żeromiński 2, Olaf Ryszewski.

Rocznik 2009
Escola Varsovia – Broń Radom 0:1
Bramka: K. Ciszewski

Broń 09: K. Turek – P. Przydatek, B. Kucharski, J. Holak, A. Płatos, M. Szambor, A. Bomba, B. Gierwatowski, S. Bomba, A. Just, D. Juźwik oraz F. Domagała – K. Ciszewski, D. Lis, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Wicik, P. Zegarski
Trener Martin Łabędzki: „Cieszymy się z dzisiejszej wygranej, chłopcy bardzo ciężko pracowali na to zwycięstwo, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji i zabrakło niewiele aby strzelić bramkę wcześniej. Natomiast wielkie słowa uznania dla Krzyśka bo zagrał znakomite zawody i kilka razy wykonał fantastyczne parady, a przy świetnej pracy całej drużyny udało się bramki nie stracić. Budujące jest iż możemy rywalizować i rozwijać się grając z tak mocnymi drużynami, zarazem czerpiemy z takich gier jak najwięcej. Dlatego dziękujemy drużynie Escoli za tak wymagające środowisko meczowe bo wiemy że tylko w ten sposób możemy iść do przodu . Raz jeszcze wielkie brawa dla całej drużyny, tych którzy grali jak i tych którzy dopingowali nas z Radomia, bo wszyscy wpływamy na nasz rozwój , który jest dla nas najważniejszy

Broń II Radom – Radomiak Radom 4:0

Bramki: W. Stachowicz, J. Holak, D. Lis, M. Iwański
Broń II: F. Domagała – P. Przydatek, A. Bomba, J. Holak, M. Szambor, W. Stachowicz, D. Lis, B. Czerny, S. Bomba, A. Grzywacz. M. Iwański oraz K. Turek – K. Ciszewski, B. Kucharski, A. Pastuszka, M. Wicik, J. Więcaszek, A. Zgiep

4:0 na 40 urodziny trenera Łukasza Ławreckiego. Brawo drużyna.

Rocznik 2010
Broń Radom – Proch Pionki 4:0
Bramki: Wieprzycki 2, Ligęza 2

Mecz pod pełną naszą kontrolą. Już w 4 minucie bardzo dobre zagranie Piotrka Majewskiego, który wrócił po dłuższej chorobie, na bramkę zamienił Marcel Wieprzycki. W pierwszej połowie graliśmy uważnie w obronie i stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia bramki. Niestety w tym okresie byliśmy nieskuteczni. Na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa tak jak pierwsza zaczęła się od mocnego uderzenia z naszej strony. Kolejna akcja od boku i kolejny raz przytomnie zachował się Marcel Wieprzycki. Prowadziliśmy 2 :0 i w dalszym ciągu dążyliśmy do strzelenia kolejnych bramek. Niestety pomiędzy 32 a 50 minutą meczu znowu mieliśmy kilka stuprocentowych sytuacji ale bramkarz gości spisywał się znakomicie. Dopiero w końcówce meczu po stałych fragmentach gry dwukrotnie strzałem głową bramkarza gości pokonał Filip Ligęza. Mecz wygrany ale musimy popracować nad skutecznością bo przed nami bardzo trudne mecze, gdzie nie będziemy mieli aż tyle sytuacji do strzelenia bramki. Brawa należą się także gościom, którzy nie przyjechali tylko murować własnej bramki ale próbowali także swoich sił w akcjach ofensywnych” – relacjonował nam trener Robert Rogala.

II liga
Talencik Radom – Broń II Radom 1:0

Talencik, to główny kandydat w tej grupie do awansu i w tym meczu gospodarze wygrali zasłużenie. Jednak wygraną zapewnili sobie dopiero 10 min przed końcem. Mimo przegranej drużyna trenera Jakuba Piotrowskiego zasłużyła na brawa za ambicję i walkę oraz dużo biegania.