Wyniki młodzieży! DzikaBandaRóży zachwyca. Zatrzymana ekipa 2009

Za nami kolejny weekend z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Świetny mecz rozegrali juniorzy rocznika 2005, którzy wygrali w Pruszkowie! Liderująca dotąd Broń 2009 straciła pierwsze punkty w Extralidze mazowieckiej. Wyniki będziemy uzupełniać na bieżąco.

Ekstraliga rocznik 2005
Znicz Pruszków – Broń Radom 0:3

Bramki: J. Bryks 2, Chełmiński

Świetne spotkanie na trudnym terenie ekipy trenera Dariusza Różańskiego. #DzikaBandaRóży jest w ścisłej czołówce tabeli po tej wygranej.

I liga radomska 2007
Broń Radom – Orlik Radom 2:1
Bramki: Kokoszka 2

„Bardzo chcieliśmy zmazać plamę po środowej porażce z Zorzą Kowala i pokazać, że na naszym boisku potrafimy grać w piłkę i realizować to co sobie zaplanowaliśmy. Cieszy mnie to, że chłopaki stanęli na wysokości zadania i mimo absencji trzech podstawowych zawodników pokazali charakter. Udowodnili też to, że nieobecność jednych jest szansą dla drugich i mimo wąskiej kadry potrafiliśmy wygrać mecz i stworzyć ciekawe widowisko” – relacjonował nam trener Mariusz Lisiecki.

I liga mazowiecka 2008
APN Talent Radom – Broń Radom 3:0

Tym razem słabszy występ naszej drużyny.

Broń II Radom – AS Radomiak Radom 1:1

Ekstraliga mazowiecka 2009
Broń Radom – Delta Warszawa 1:2
Bramka: M. Wicik.

Broń 09: K. Turek – M. Szambor, B. Kucharski, J. Holak, A. Płatos, A. Bomba, B. Gierwatowski, A. Just, P. Przydatek, D. Juźwik, K. Ciszewski oraz S. Bomba, M. Grzyb, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Wicik, P. Zegarski
Trener M. Łabędzki: „Dzisiaj po raz pierwszy w tej rundzie zasmakowaliśmy goryczy porażki. Niestety ale sami sobie jesteśmy winni i odpowiedzialni za to co się działo na boisku. Dawno nie pamiętam tak słabego spotkania z naszej strony. Musimy wziąć tą porażkę na klatę i każdy z nas musi wyciągnąć wnioski bo dzisiaj praktycznie żaden z zawodników nie był sobą. Ilość niedokładności i strat była przerażająca. Najbardziej jest mi żal jak wykorzystywaliśmy jeden z naszych atutów czyli stałe fragmenty gry, dzisiaj to jak zagrywaliśmy piłkę była tragiczne. Musimy powiedzieć sobie, że zagraliśmy fatalnie i nie może się powtórzyć drugie takie spotkanie. Przed nami wszystkimi dużo pracy aby wyciągnąć wnioski i ustrzec się takiego drugiego meczu.”

I liga 2010
Beniaminek Radom – Broń Radom 2:1 (0:1)
Bramka: Oliwier Marcinkiewicz

II liga 2010
Broń II Radom – Pilica Nowe Miasto 1:3 (1:2)

Bramka: Aleksander Kapciak

Rocznik 2012
Broń Radom – Pilica Białobrzegi
Poniedziałek godz. 18.30

PODOBNE WPISY