Wyniki naszej młodzieży! Jest awans ekipy 2007!

To już przedostatni weekend z udziałem naszych drużyn młodzieżowych! Wielkie brawa dla trenera Mariusza Lisieckiego i jego podopiecznych. Rocznik 2007 wrócił do mazowieckiej ligi!!

Ekstraliga rocznika 2005
Ursus Warszawa – Broń Radom 7:0 (3:0)

Broń: Ciecierski – Makowski, Strzałkowski, Kapusta, Szczęsny, Głogowski, Pyka, Bryks, Kacprzak, Romelczyk, Ankurowski oraz Gocel, Kapturski, Bieńkowski, Otrębski.

– Rozegraliśmy bardzo,ale to bardzo słaby mecz.Traktorki przewyższały nas w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.Na domiar złego nie potrafiliśmy strzelić honorowego gola nawet z rzutu karnego…Nieskuteczność bardzo zaskakująca. Mental bardzo niski,jakbyśmy grali za karę…o decyzyjności nawet nie wspomnę.Trzech,czy czterech graczy nie pociągnie drużyny ku zwycięstwu,a tak było dzisiaj.Rozmiary porażki mogły być jeszcze większe,gdyby nie postawa bramkarza.Chłopcy bardzo męczyli się dziś piłką nożną – relacjonował trener Dariusz Różański.

I liga radomska 2007
Broń Radom – Legion Głowaczów 4:0

Bramki: Palenceusz 2, Kokoszka i Górka.

Naprzeciw siebie stanęły dwie najlepsze ekipy w tej lidze. W bezpośrednim pojedynku drużyna trenera Mariusza Lisieckiego pewnie wygrała i bez względu na inne wyniki drużyna zapewniła sobie awans do I ligi mazowieckiej. Gratulujemy całej drużynie!!!

I liga mazowiecka 2008
Pogoń Siedlce – Broń Radom 2:1

Bramka: Cyprian Cieloch dla Broni

I liga radomska 2008
Broń II Radom – KS Magnuszew 5:0

Ekstraliga rocznika 2009
Broń Radom – Legia Warszawa 1:4

I liga mazowiecka 2009
STF Champion Warszawa – Broń Radom
Niedziela godz. 15

I liga 2010
Ajax Radom – Broń Radom 1:3

Bramki: Oliwier Marcinkiewicz 2, Marcel Wieprzycki (bezpośrednio z rzutu rożnego)

– Przegrywaliśmy 1:0 po kontrze. Dopiero po stracie bramki chłopcy mocno przycisnęli i zdołali odmienić losy meczu. Ciężki mentalnie dla nas mecz. Po trzech porażkach z rzędu nareszcie przełamaliśmy się i zasłużenie zgarnęliśmy 3 pkt. Trzeba także pochwalić przeciwników, którzy byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie. Wykorzystali jedyną kontrę w tym meczu i zapachniało niespodzianką. Na szczęście podziałało to jak płachta na byka na naszych chłopaków i rzuciliśmy się do odrabiania strat  – relacjonował trener Robert Rogala

II liga 2010
Broń II Radom – Jedlnia Dzieciom 0:3

PODOBNE WPISY