Wystartowały nasze drużyny młodzieżowe. Sprawdź wyniki

W sobotę wystartowała część naszych drużyn młodzieżowych. Nie wszystkim się powiodło. Bardzo cenną wygraną odnieśli chłopcy z rocznika 2009, którzy grają w ekstralidze mazowieckiej. W niedzielę w samo południe derby juniorów rocznika 2005.

Extraliga mazowiecka 2005
Broń Radom – Radomiak Radom 3:0 (2:0)

Bramki: Bryks, Banaszkiewicz, Ankurowski

Broń 2005: Ginał – Makowski, Strzałkowski, Banaszkiewicz, Szczęsny – Głogowski, Pyka, Bryks, Romelczyk, Szwed – Ankurowski.

Derby dla Broni! W niezwykle prestiżowej potyczce na szczeblu wojewódzkim podopieczni trenera Dariusza Różańskiego pokonali w świetnym stylu lokalnego rywala.

Pierwszy akord wiosny,pełne trybuny kibiców na sztucznej przy N9,DERBY Radomia z drużyną Akademii Ekstraklasowego Radomiaka.Te wszystkie aspekty spowodowały , że nasi zawodnicy byli bardzo spięci.Widać było dużą nerwowość w budowaniu akcji , rozegraniu w drugiej linii , czy finalizowaniu. Pierwsza połowa dość wyrównana , gdzie zdobywamy 2 gole.Pierwszy wynikający z krosowego podania ze środka pola i szybkim , prostym wykończeniu.Drugi z idealnie wykonanego rzutu wolnego. Na drugą część wchodzimy w komfortowej sytuacji , z nastawieniem spokojniejszej gry i kontrolowaniem sytuacji , plus dołożeniem jeszcze jakiegoś trafienia.Przeciwnik mimo niekorzystnego wyniku do końca nie odpuszcza , nadal są emocje i po oskrzydlającej akcji podwyższamy ! Zagrali wszyscy dostępni w tym dniu zawodnicy i dali dobry impuls drużynie ! BRAWA dla wszystkich za udźwignięcie psychologicznej wagi tego spotkania – relacjonuje trener Dariusz Różański.

I liga radomska 2007
Broń Radom – Szydłowianka Szydłowiec 5:0 (3:0)

Bramki: Lubasiński,, Palenceusz 2, Kokoszka 2

– To był najmniejszy wymiar kary bo sytuacji było sporo i przy lepszej skuteczności wynik mógł być dwucyfrowy. Całkowita nasza przewaga przez cały mecz, przeciwnik oddał jeden strzał na bramkę. Cieszy dobre rozpoczęcie sezonu – relacjonuje trener rocznika 2007, Mariusz Lisiecki.

I liga mazowiecka 2008
Delta Warszawa – Broń Radom 1:2

Bramki: Cyprian Cieloch, Mateusz Krajewski

„Dobrze zaczynamy ligę na ciężkim terenie. Mecz zaczynamy tak jak sobie zakładaliśmy. Gospodarze schowani za podwójną gardą. Dobrze operujemy piłką i mamy przewagę i po strzale głową Cypriana wychodzimy na prowadzenie. Po przerwie zdobywamy drugą bramkę. Matusz oddał strzał na bramkę z 45metrów. Niepotrzebnie się cofnęliśmy czego efektem była zdobyta bramka przez gospodarzy, ale do końca meczu udało sie utrzymać wynik. Gratulacje dla chłopków za dobry mecz i dalej pracujemy.

Ekstraliga mazowiecka 2009
Mazur Radzymin – Broń Radom 2:3 (1:2)

Bramki: B. Gierwatowski, M. Szambor, D. Lis
Skład: K. Turek – M. Szambor, B. Kucharski, J. Holak, A. Płatos, A. Bomba, D. Juźwik, B. Gierwatowski, S. Bomba, A. Just, D. Lis oraz F. Domagała – K. Ciszewski, P. Przydatek, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Wicik.
Trener Martin Łabedzki: „Wielkie słowa uznania i ogromne gratulacje dla całej drużyny bo zostawiła całe swoje zdrowie i zasłużenie wygrała. Budujące jest iż trzy razy wychodzimy na prowadzenie pomimo odrabiania strat przez gospodarzy nie pozwalamy na wyrwanie nam tego zwycięstw. Mecz walki i charakteru w którym udowodniliśmy, że w połączeniu z naszymi umiejętnościami które podnosimy na treningach procentuje w takich sytuacjach. BRAWO DRUŻYNA”.

I liga mazowiecka 2009
Broń II Radom – Żyrardowianka 3:0 – mecz rozegrano awansem

I liga radomska 2010
Mazowsze Grójec – Broń Radom – odbędzie sie w poniedziałek, 20 marca

II liga radomska 2010
Pilica Białobrzegi – Broń II Radom 6:2 (5:0)

Bramki: Dawid Szymczak, Seweryn Bąk.
Chłopcy wyszli na boisko mocno zaspani i już po 19 minutach było 5:0. Dopiero druga połowa po ostrej i słusznej reprymendzie trenera Jakuba Piotrowskiego była dużo lepsza. Zespół się obudził, zdobył dwa gole, miał kolejne okazje, ale na dogonienie przeciwnika nie było już szans.

Rocznik 2011
Broń Radom – Energia II Kozienice 0:2

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy nasz pierwszy w tym sezonie mecz ligowy. Niestety musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i ostatecznie mecz zakończył się przegraną 0:2. Rywalom gratulujemy a my skupiamy się na doskonaleniu naszych umiejętności”- czytamy w relacji rocznika 2011.