Z Olimpią tylko zwycięstwo! Nie zepsujcie nam Majówki!

Piłkarze Broni Radom wciąż nie są pewni ligowego bytu. W rundzie wiosennej nasza drużyna przeplata dobre i zaskakujące występy, ze wstydliwymi porażkami. Nasza Broń udowodniła, że potrafi walczyć, zdobywać gole i wygrywać i w piątkowy wieczór na otwarcie Majówki liczymy, że zespół da z siebie wszystko. Zapraszamy na mecz!!!

BROŃ RADOM – OLIMPIA ZAMBRÓW
Piątek godz. 18

Czeka nas w piątkowy wieczór kolejny wazny mecz. Broń jeśli nie chce rozpaczliwie walczyć o utrzymanie, to przynajmniej mecze na swoim boisku, z bezpośrednimi rywalami musi wygrywać. Tak właśnie jest w konfrontacji z Olimpią Zambrów. Rywal jest w podobnej sytuacji. Ma tyle samo punktów, choć w ostatnich kolejkach zdobył sześć punktów w meczach z Ursusem i Sokołem. Obecnie obie ekipy mają tyle samo punktów na swoim koncie.

– Patrząc na ostatnie wyniki, jak na przykład mecz Błonianki, to nikt z tej ligi nie chce spaść i musimy zaciekle walczyć o kolejne punkty. Musimy przede wszystkim patrzeć na siebie – uważa trener Broni, Dominik Bednarczyk.

W naszej drużynie zabraknie jedynie kontuzjowanego Damiana Machajka. W ekipie gości, jeśli wierząc kartkowym statystykom, nie zagra czołowy strzelec Kamil Zalewski.

Do tej pory konfrontacje z Olimpią były dla Broni szczęśliwe. W sześciu dotychczasowych meczach nasza Broń nie przegrała z rywalem z Zambrowa. Dwukrotnie górą był nasz zespół, aż cztery razy był remis!
W ekipie Olimpii gra obecnie Sebastian Pociecha, były zawodnik Broni.

JAK BYŁO DOTYCHCZAS
Sezon 2022/23
Olimpia Zambrów – Broń Radom 0:0
Sezon 2020/21
Olimpia Zambrów – Broń Radom 0:2 (Kielak, Pociecha)
Broń Radom – Olimpia Zambrów 1:0 (Wrześniewski)
Sezon 2019/20
Broń Radom – Olimpia Zambrów 2:2 (Sternicki, Śliwiński)
Sezon 2018/19
Olimpia Zambrów – Broń Radom 1:1 (Czarnecki)
Broń Radom – Olimpia Zambrów 4:4 (Imiela 2, Kventsar, Paterek).

W piatek od godz. 18 będziemy prowadzić relację tekstową z meczu!

PODOBNE WPISY