Zatrzymać Mławę i wygrać przed swoimi kibicami!

Już w sobotę pierwszy w tym roku ligowy pojedynek na naszym stadionie. Zaczynamy z wysokiego C. Przyjeżdża do nas drużyna, która wiosna wygrała wszystkie mecze, jest najskuteczniejsza we wszystkich ligach szczebla centralnego. Z drugiej strony na Narutowicza 9 to nie my mamy się bać, tylko nas się mają bać. Jazda Broniarze!

BROŃ RADOM – MŁAWIANKA MŁAWA
Sobota godz. 17
Stadion ul. Narutowicza 9.

Mławianka wiosnę zaczęła w imponującym stylu. Wygrała wszystkie cztery mecze, zdobywając w nich aż 17 bramek. 2:1 z Pelikanem, 6:0 z Lechią, 4:1 z Sokołem Ostróda, 5:1 z Ursusem Warszawa. Prawdziwym postrachem Mławianki są bracia Stryjewcy, o których mówi się ostatnio bardzo dużo. Poniżej statystyki tego duetu.
Mateusz Stryjewski – 20 meczów, 13 goli, 9 asyst
Michał Stryjewski – 21 meczów, 10 goli, 14 asyst

Obaj grają przy wsparciu weterana, Macieja Rogalskiego, który w wieku 42 lat ma na swoim koncie niemal komeplet zaliczonych meczów i 9 zdobytych bramek. Mocnym punktem szczególnie jesienią w Mławie był zawodnik z Kongo – Ngonda Odilon. Warto jeszcze dodać, że za wszystkim stoi trener Piotr Rzepka, w przeszłości reprezentant Polski.

Jesienią w Mławie nasz zespół zagrał bardzo słabo przegrywając 2:4. Teraz będzie dobra okazja do rewanżu. Broń zapomniała już o środowym triumfie 9:0 nad Ursusem, bo przecież pucharowy pojedynek to już zupełnie co innego. W sobotę zagramy z pewnością w innym zestawieniu. Zabraknie Sebastiana Kobiery, bo musi pauzować za kartki. Do zdrowia wraca już Damian Machajek i być może trener Dominik Bednarczyk postawi na niego.
– Chciałbym, abyśmy zawsze byli tak skuteczni jak w środę, ale w sobotę Mława postawi nam inne warunki i będzie to zupełnie inne granie. Czeka nas w sobotę ciężki mecz – mówił na ostatniej konferencji trener naszej drużyny.

Zapraszamy kibiców na mecz i do głośnego dopingowania Broni! Tak jak ostatnio, bilety kupujemy na trybunę A i wchodzimy od strony ul. Narutowicza 9.
Mecz rozpoczynamy o godz. 17 a poprowadzi go Radosław Jemielity z Łomży. Na naszej stronie będzie można znaleźć relację tekstową.

PODOBNE WPISY