5 dni do derbów- wieści z obozu rywala

Do derbów zostało 5 dni, które zapewne kibicom obu radomskich drużyn będą biegły bardzo szybko w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek sędziego Słupińskiego. Będziemy informować o przygotowaniach obu drużyn do tego meczu. Teraz kilka informacji z obozu Radomiaka.
Informacje z drużyny Radomiaka to na razie przede wszystkim odliczanie tych, którzy nie zagrają w derbach.  Na pewno w niedzielę nie zagra Kacper Wnuk,który w meczu z Hutnikiem dostał czwartą żółtą kartkę.  Chyba najważniejszą wiadomością jest kontuzja Marcina Figla, najlpeszego strzelca Radomiaka ( 8 goli), który miał naderwać mięsień dwugłowy i jego występ w meczu z Bronią jest wątpliwy.  Nadal kontuzjowany jest Mateusz Radecki. Absencję w meczu ” z powodów osobistych” zapowiadał Jacek Moryc. Najbliższe dni, a przede wszystkim protokół meczowy, pokażą, na ile te wiadomości z obozu Radomiaka są wiarygodne, na ile „zasłoną dymną”. 

Jak na te informacje reaguje nasza drużyna? 
Nie przyglądamy się na problemy rywala. Nie ważne kto nie zagra, kto pauzuje za kartki. Naprzeciw nam stanie 11 chłopaków, którzy będa chcieli z nami wygrać. Więc podchodzimy bardzo ostrożnie do informacji jakie docierają do nas z obozu rywala – powiedział nam Artur Kupiec.

W Broni nikt nie pauzuje za kartki ( mimo, że do meczu z Sokołem przystępowało aż pięciu zawodników z trzema żółtymi kartkami), nie ma informacji o kontuzjach wykluczającyh z gry. Więcej informacji z obozu Broni będziemy prezentować wkrótce.

PODOBNE WPISY