Biało – czerwono – niebieska kadra

Po cichu i małymi krokami trenerzy Michał Pulkowski i Wiktor Kupiec kompletują kadrę. Kolejne karty postaramy sie odkrywać. Umowę z klubem przedłużyli Damian Machajek i Tomasz Bartosiak, co w obu przypadkach ma bardzo duże znaczenie. Obaj to wychowankowie, obaj mają biało - czerwono - niebieskie serce, a przecież bez tego prawdziwej Broni nie będzie.

Trwa sezon urlopowy. Spora rzesza zawodników odpoczywa. Niemniej rozmowy trwają. Zarówno z piłkarzami, którzy dotychczas grali w naszym zespole, jak i kandydatami do gry. Kilka dni temu przedstawiliśmy nowego zawodnika. Do drużyny dołączył, Kacper Pietrzyk. W poniedziałek poznacie kolejne bardzo ciekawe nazwisko. Ponieważ transfery lubią cisze, to o kolejnych ruchach kadrowych będziemy informować, gdy będą dopięte na ostatni guzik. Lista nazwisk, jest długa i ciekawa, ale co z tego wyjdzie, czas pokaże.

Bedą też ubytki. W czerwcu z zespołem się pożegnał Dominik Smykowski. Raczej w Broni nie zostanie Jakub Piotrowski, drugi bramkarz, który chciałby zaliczać więcej minut. Michał Kielak otrzymał zaproszenie na testy w dwóch klubach drugiej ligi i też zobaczymy gdzie ostatecznie trafi. Igor Kośmicki i Patryk Poręba testowani byli przez Stomil Olsztyn, ale póki co, to Igor jest bardzo bliski podpisania umowy w tym klubie.
6 lipca drużyna rozpocznie przygotowania. Będziemy na bieżąco informować o tym co się dzieje.