Brawo, trener, drużyna i kibice (FOTO)

W bardzo dobrych nastrojach przyszło nam wracać w niedzielę popołudniu z meczu Broni w Pionkach. Nasz zespół wygrał dość skromnie, ale zasłużenie i w dobrym stylu. Po pucharowym meczu z Prochem uczepiliśmy się trenera Dariusza Różańskiego, że przegraliśmy przez słabą postawę zmienników. Tym razem to cała drużyna, a zwłaszcza zmiennicy zagrali bardzo dobrze. Krukowski zmienił Wicika i wypadł znakomicie, Nowosielski Oziewicza i również dobrze, Nogaj zagrał za Bojka i zdobył gola. Po przerwie na murawie zobaczyliśmy 17-latka, Przemka Sobolewskiego, który nie bał się szarpać, strzelać. Zagrał bez respektu dla przeciwnika.
2:0 to najmniejszy wymiar kary. Poza tym bardzo fajnie zaprezentowali się kibice Broni, których ostatecznie wpuszczono do klatki więcej niż zezwalają przepisy.

FOTOGALERIA TUTAJ

Do straty pierwszej bramki mecz był wyrównany. Proch grał dobrze w obronie i nie popełniał błędów. Na prawej stronie w ekipie Broni szalał Dominik Lesniewski, za którym kompletnie nie nadążał lewy defensor z Pionek.W 15 minucie „Lesio” dośrodkował na 5 metr i tam Kamil Czarnecki poradził sobie z obrońcami i wsadził piłkę do siatki.
Jeszcze przed przerwą Broń miała kilka sytuacji. Między innymi po strzale głową Damiana Sałka miejscowi wybijali piłkę z linii bramkowej.
W końcu w 41 minucie było 0:2. Nogaj uderzył w słupek, potem dobijał i jeszcze trochę pomógł mu jeden z obrońców.

Gospodarze mieli swoje szanse. Najpierw Mariusz Borzęcki w 43 minucie uderzył za lekko, a chwilkę później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Strzał Mateusza Szczepańskiego obronił Paweł Młodziński.

W drugiej połowie Broń już niepodzielnie dominowała na boisku. Naliczyliśmy około 12 strzałów na bramkę gospodarzy. Albo brakowało precyzji, albo z dobrej strony przypomniał się Michał Majos, były golkiper Broni.

W sumie zasłużone zwycięstwo Broni. Bardzo dobrze pokazali się też kibice. Fani Broni udowodnili, że kiedy drużyna bardzo ich potrzebuje, to potrafią się zmobilizować. Do zobaczenia na meczu z Szydłowianką!!