Brązowy medal dla trenera…Rogali

Robert Rogala zagrał w reprezentacji trenerów okręgu radomskiego w Halowych Mistrzostwach Polski, które rozegrano w Przysusze. Popularny "Kennet" strzelił pięć goli i pomógł drużynie w zdobyciu brązowego medalu. Jednak nie tylko on przyczynił się do sukcesu, bo w kadrze trenerów było również kilku byłych zawodników naszego klubu.

Mistrzowski tytuł wywalczyła Warszawa, przed Kielcami. Radomianie choć nie przegrali meczu, to o ich brązowym medalu przesądził bilans bezpośrednich spotkań. Szczegółowe wyniki oraz zdjęcia są na stronie ROZPN TUTAJ

W mistrzostwach grali szkoleniowcy powyżej 35 roku życia. Robert jest jeszcze aktywnym zawodnikiem i wyróżniał się swoją grą pośród niektórych weteranów. Sam przyznał, że czuje się znakomicie i o kontuzjach chciałby już zapomnieć.

– Zdrowie dopisuje. Na pewno chce pomóc Broni wiosną awansować. Co będzie w czerwcu tego nie wiem, ale wieku nie da się oszukać i zobaczymy, czy będę kontynuował sportową karierę – mówi Robnert Rogala.

Obecnie nasz napastnik kończy kurs II klasy trenera piłki nożnej. W Przysusze miał przyjemność zagrać obok byłych „Broniarzy”, Mariusza Nowaka, Roberta Stępniewskiego, czy choćby Marka Oczkowskiego.

PODOBNE WPISY