Pilica : Gonera - Lizińczuk (84 Włuka), Bartkowiak, Grala, Balcerek (58 Bała), Marcioch - Kornacki, Pyka, Jończyk (Ż) - Frączak (74 Fira) Strajkowski  (77 Kucharski)

Broń: Młodziński - Czachór, Kośmicki, Kupiec, Szymoniak - Jamróz (65 Rdzanek), Dziubiński, Sałek, Kozubek (70 Ubożak) - Ziętek (80 Teboh), Ciupiński

PIERWSZE ZDJĘCIA TUTAJ

Relacja z meczu poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Piłkarze obu drużyn schodzą po rozgrzewce do tunelu. Za 5 minut początek spotkania.
Mecz się opóźni niestety powodem są dziurawe siatki w bramce Broni. Na stadionie pojawiają się pierwsi kibice Broni. Miejscowych około 250 na trybunach.
1 min. mecz z opóźnieniem ale się rozpoczął.
2 min. pierwszy korner dla Broni, dosrodkowuje Dariusz Kozubek. Piłkę pewnie chwyta bramkarz Pilicy.
4 min. idealnej sytuacji nie wykorzystali na całe szczęście gospodarze. Minimalnie obok bramki uderzył Frączak.
5 min. na uderzenie z 23 metrów decyduje się Kozubek. Piłkę chwyta pewnei bramkarz Pilicy.
7 min. po dośrodkowaniu Maćka Czachóra do piłki dobiega Daniel Ciupiński i przegrywa pojedynek jeden na jeden.
9 min. bramka dla Broni, jednak gola Dziubińskiego nie uznał. W lini strzału stał Marcin Kośmicki. Sędzia zinterpretował to jako spalony. Podobna sytuacja miała wczoraj w meczu Lech-Śląsk i sędzia tam gola uznał.
13 min.dwa kornery pod rząd dla Broni. Nic z nich nie wynika.
15 min. na mecz dojechali kolejni kibice Broni.
17 min. 50 kibiców Broni głośnym dopingiem mobiluzje piłkarzy Broni. Mecz z przewagą Broni, z której nic narazie bramkowego nie wynika.
23 min. niestety po raz drugi Ciupiński przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Pilicy.
25 min. w poprzeczkę z 16 metrów uderza Dziubiński … dalej jest 0:0
27 min. rzut rożny dla Pilicy, piłkę wybija Marcin Kośmicki.
30 min. z dopingiem ruszyli miejscowi kibice. Przedbórz liczy 4 tys mieszkańców.
34 min. ciężko na tak krzywym boisku dobrze precyzyjnie grać w piłkę.
37 min. dwa razy na spalonym został zatrzymany Daniel Ciupiński
40 min. Broń atakuje, uderza Sałek bramkarz paruje na rzut rożny. Po nim uderza Jamróz piłka odbija się od obrońcy i ponownie mamy rzut rożny. Nic z niego nie wynika.
42 min. Ziętek uderza z 18 metrów ale piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Gonera.
45 min. golllllllllllllll dla Broni. Strzelcem bramki dla radomian Daniel Ciupiński. Klasyczna bramka do szatni. Sędzia używa po raz ostatni gwizdka w pierwszej połowie. Broń prowadzi 1:0
Przerwa
46 min. początek II połowy
50 min. Pilica ruszyła od razu do ataku w drugie połowie
52 min. wielkie szczęście Broniarzy. Strajkowski napastnik Pilicy uderza futbolówką w poprzeczkę bramki bronionej przez Pawła Młodzińskiego. Wróciliśmy z dalekiej podróży.
55 min. Broń musi wrócić do gry z pierwszej połowy. Zbyt dużo w 2 połowie pozwala Pilicy.
62 min. podanie Ciupińskiego w kierunku Kozubka. Niestety od Darka szybszy był bramkarz Pilicy.
63 min. Pilica groźnie atakuje, Broń ustawiła się w II połowie na grę z kontry.
65 min. pierwsza zmiana w naszym zespole. Boisko opuszcza Łukasz Jamróz, któremu obecni na meczu kibice Broni głośno dziękują za dzisiejszą grę. Na boisku melduje się Norbert Rdzanek.
68 min. faulowany Ziętek, a żółtą kartkę otrzymuje Jończyk
70 min. druga zmiana w Broni. Bardzo dobrze grającego Kozubka zmienił Ubożak.
73 min. pierwszy rzut rozny dla Broniarzy w 2 połowie. Jednak Szymoniak źle dośrodkowuje.
75 min. drugi rzut rożny dla Broni w tej części meczu. Piłkę piastkuje bramkarz, który jest faulowany. Do końca meczu pozostało 15 minut plus to co doliczy pan sędzia. Najważniejsze pzresłanie na końcówkę emczu jest aby bramki nie stracić.
78 min. na trybunach głośny doping dla obydwu drużyn. Końcówka meczu zapowiada się pasjonująco.
80 min. trzecia zmiana w naszym zespole. Za Ziętka wchodzi Teboh.
85 min. końcówka meczu, faulowany Szymoniak
88 min. niestety gol dla Pilicy. Po rzucie rożnym tracimy bramkę. Jest 1:1
90 min. koniec meczu