Broń pokonała drugoligowca

BROŃ - GLKS NADARZYN 3:1
Molęda - Noheem, Czachór, Kupiec, Ubożak (79 Budziński) - Jamróz, Sałek, Kouroy (46 Teboh), Kozubek (74 Marczak) - Ziętek, Ciupiński (58 Rdzanek)

2 min. Broń spokojnie wyczekuje co zrobi przeciwnik. W meczu na pewno nie zagra Paweł Młodziński.
10 min. mecz toczy się w szybkim tempie i może się podobać licznie zebranym kibicom
19 min. doskonała akcja drużyny gości zakończona celnym uderzeniem z 17 metrów. Bramkę dla GLKS Nadarzyn strzelił Grajek. Broń przegrywa 1:0
27 min. Ciupiński otrzymuje karę 3 minut za dyskusję kolejną w tym meczu z sędzią głownym
32 min. spokojny już Daniel Ciupiński wykorzystuje świetne prostopadłe podanie Kouroy i strzela bramkę. Broń remisuje 1:1
40 min. dwie świetne okazje do zdobycia kolejnej bramki dla Broni. Najpierw Łukasz Jamróz mocno uderzył, bramkarz gości popisał się świetnym refleksem i sparował piłkę na rzut rożnym. Po nim Daniel Ciupiński minimalnie uderzył nad poprzeczkę.
45 min. tym razem groźnie po stałym fragmencie gry było w naszym polu karnym ale bardzo dobrą interwencją popisał się Wojciech Molęda . Zakończyła się pierwsza połowa.
46 min. jedna zmiana w naszym zespole schodzi Kouroy, który rozegrał bardzo dobry mecz, a wchodzi za niego Teboh
58 min. druga zmiana w naszym zespole, schodzi strzelec bramki Ciupiński, wchodzi Norbert Rdzanek
60 min. w zamieszaniu podbramkowym najwięcej zimnej krwi zachował Łukasz Jamróz i uderzeniem głową zdobywa bramkę. Broń prowadzi 2:1
64 min. idealne uderzenie pod poprzeczkę z 23 metrów Adriana Ziętka. Bramka zdobyta przez Ziętka tzw. stadiony świata. Broń prowadzi 3:1
74 min. trzecia zmiana w Broni, schodzi bardzo dobrze grający Dariusz Kozubek. Wchodzi za niego uzdolniony junior rocznika 1993 wychowanek Broni, Michał Marczak.
79 min. czwarta zmiana w Broni, schodzi Łukasz Ubożak, a za niego wchodzi Piotr Budziński. To kolejny junior rocznika 1993 i wychowanek naszego klubu.
88 min. świetne dośrodkowanie Michała Marczaka. Niestety z 5 metrów pudłuje Teboh.
90 min. koniec meczu, Broń rozegrała po raz kolejny w zimowych przygotowaniach bardzo dobre spotkanie. Dzisiejszy przeciwnik gra w wyższej lidze i pierwszy raz został ograny przez nasz zespół. Oprócz wyniku cieszyć może bardzo dobry styl gry Broniarzy.