Broń – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1(3:1)

Ładne i cenne zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy, pokonując 4:1 Świt Nowy Dwór Maz.

Broń miała w tym meczu zdecydowaną  przewagę, mogła już na początku meczu zdobyć bramkę. Później brakowało szczęścia pod bramką rywali – piłka raz trafiła słupek, kilka razy minęła mininalnie bramkę gości.  Wszystkie gole w pierwszej połowie padły między 20 a 32 minutą. Broń objęła prowadzenie po strzale z bliska po błędzie obrony. Pięć minut później po pierwszej groźnej akcji wyrównali rywale. Chwilę później w ciągu trzech minut nasi piłkarze zdobyli dwa gole – najpierw strzał z daleka po ziemi, który przepuścił bramkarz, za chwilę bardzo ładna akcja zakończona strzałem z 11 metrów. W drugiej połowie goście, mimo że grali z silinym wiatrem tylko dwa razy zagrozili naszej bramce po rzutach wolnych. Broń całkowicie kontrolowała grę, w 18 minucie drugiej połowy padł najładniejszy gol meczu- piłka kopnięta z 30 metrów przelobowała bramkarza. To byl dobry mecz naszych juniorów, jednak powinien być zakończony wyższą wygraną- przy lepszej skuteczności i większym spokoju w prowadzeniu gry.