Budowaliśmy mieśnie dla Miłoszka

Piłkarze Broni Radom wzięli udział w Charytatywnym Meczu Bowlingowym w Platinium Fitnnes Klub. Zajęli drugie miejsce, ale osiągnięcia i sukcesy nie były tutaj ważne. Cały dochód z imprezy przekazano na leczenie 3,5 letniego Miłoszka z Radomia, któryu dzielnie walczy z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni.

FOTOGALERIA TUTAJ

Miłoszek to przesympatyczny, mały mieszkaniec Radomia, który dzielnie radzi sobie z chorobą. Chłopiec otrzymuje obecnie bardzo drogi, sprowadzany z Francji lek, dzięki któremu widoczne są olbrzymie postępy w walce z chorobą. Jakiś czas temu gościł w naszym klubie, gdzie mieliśmy okazję licytować klubową koszulkę dla niego. Z kolei w niedzielę piłkarze zostali zaproszeni przez klub i Kręgielnie Platinium Fitnnes. Odbyły się licytacje wielu wartościowych przedmiotów – w tym również klubowej koszulki Broni, pamiątkowego medalu ze zwycięskiego finału Pucharu Polski i klubowej monografii na 90-lecie Broni „Była będzie, jest”. Ile dokładnie zebrano z licytacji przedmiotów tego dokładnie niewiadomo, dokładne kwoty poznamy niebawem. Obok Broni Radom gości byli inni sportowcy, siatkarze Cerradu Czarnych Radom, futboliści amerykańscy Green Ducks Radom, czy też bokser zawodowy, Michał Żeromiński. Przybyli też sponsorzy, przedstawiciele firm, które pomagały w organizacji imprezy.

Drużyna Broni w turnieju Bowlingowym zajęła drugie miejsce tuż za ekipą Michała Żeromińskiego. – To była fajna zabawa, ale najważniejszy był ce i pomoc Miłoszkowi – mówi Kamil Czarnecki, zawodnik Broni. Obok Kamila naszą drużynę reprezentowali też Przemek Nogaj, Przemek Wicik, Piotrek Nowosielski, Wiktor Putin oraz trener Artur Kupiec. Zespół dopingował też kierownik Marek Chudziński.

PODOBNE WPISY