Cisza, spokój, koncentracja…

Niewiele się dzieje w obozie seniorów Broni przed najbliższymi, najważniejszymi meczami na koniec rundy wiosennej. Ale to chyba dobrze, bo przyszedł tydzień, gdzie zespół może ciężej popracować, z racji tego, że nie odbył się mecz w Kozienicach i środa najbliższa nie jest meczowa. W sobotę o godz. 17 czeka nas bardzo ważny mecz z Błonianką Błonie na własnym obiekcie.

Trener Artur Kupiec (na zdjęciu) ma trochę więcej powodów do zadowolenia, bo po pauzie za karki wrócił Piotr Nowosielski i na mecz z Błonianką będą gotowi do gry prakrtycznie wszyscy zawodnicy. Oczywiście nie można zapominać, że już wcześniej z gry wypadło czterech piłkarzy, których kontuzje wykluczyły z gry na dłużej. Poza tym, wszystko jest w najlepszym porządku.
Zespół w tym tygodniu popracuje trochę mocniej, a jedynie czwartek będzie dniem wolnym. Już w meczu z Energią Kozienice miało być kilka zmian w składzie, bo przed meczem mieliśmy już wyjściową jedenastkę. Jednak po tygodniu pracy z Błonianką na plac gry mogą wyjść zupełnie inni zawodnicy i nie można się tym sugerować.
Szersza zapowiedź meczu Broni z Błonianką, w czartek na naszym portalu.
Kibiców zachęcamy do przyjścia na mecz. Wygrana przybliży naszą drużynę do gry w barażach.

PODOBNE WPISY