Ciupiński oficjalnie w Broni

Wydaje się, iż kłopoty ze skutecznością radomian zostały zażegnane. Król strzelców IV ligi dogadał się z szefami Broni i już jest pełnoprawnym zawodnikiem ekipy z Plant. O swojej przyszłości już niedługo zadecydują Paweł Lewandowski oraz Oskar Bawor.
źródło: radomsport.pl

W minionym sezonie Daniel Ciupiński, poza wywalczeniem tytułu najskuteczniejszego snajpera na czwartoligowych boiskach, wsławił się świetnym łupem w spotkaniu z Koroną Góra Kalwaria. Zdobył wszystkie siedem bramek, dzięki czemu Szydłowianka Szydłowiec odniosła przekonujące zwycięstwo do zera.

Lewandowski natomiast do piątku ma przedstawić swoje stanowisko w sprawie zaproponowanego nowego kontraktu. Nie licząc zawodników, którzy już odeszli, ten obrońca jest jedynym piłkarzem z ubiegłosezonowej kadry niemającym umowy z Bronią. Posiada oferty z innych klubów i działacze oraz sztab szkoleniowy nie robią przeszkód, by ten pożegnał się z zespołem, choć widzieliby go w składzie na kolejny sezon.

Bawor w najbliższych sparingach atomiast ma utwierdzić w przekonaniu trenera Artura Kupca, iż warto na niego postawić. – Jesteśmy skłonni sprostać jego warunkom finansowym. Już prawie jest naszym graczem – stwierdził szkoleniowiec.

Na wyżej wymienionych piłkarzach Broń nie kończy kompletowania składu. – Na treningu pojawił się utalentowany zawodnik Beniamika Radom z rocznika 1990. Może grać na boku pomocy – wyjawił trener w rozmowie z RadomSport.pl.

PODOBNE WPISY