Czas na Granat

BROŃ RADOM - GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA

Środa godzina 16

Przed nami trzeci w tym roku mecz sparingowy naszych seniorów. Tym razem do Radomia przyjeżdża lider czwartej ligi świętokrzyskiej, Granat Skarżysko. Zapraszamy na ten pojedynek. Pojawi się w nim co najmniej dwóch nowych zawodników.

Niegdyś pojedynki Broń – Granat elektryzowały wszystkich kibiców obu drużyn. Podział administracyjny kraju sprawił, że ostatnio obu drużynom na razie nie po drodze. Ale kto wie, może niebawem w drugiej lidze? Obu zespołom tego życzymy, a póki co trzeba cieszyć się z tego co jest…czyli z meczu kontrolnego.

W naszym zespole jak już wspominaliśmy, zabraknie Łukasza Kozieła. Raczej nie zagra również Daniel Ciupiński, który jest lekko kontuzjowany i ma wyleczyć się na sobotni mecz ze Stalą Stalowa Wola. Na ból ścięgna Achillesa narzekał ostatnio Marcin Kośmicki i nie wiadomo, czy zagra.

Pojawi się za to dwójka nowych graczy. Kto? O tym dowiemy się dopiero przed samym sparingiem, wszak trener nauczony doświadczeniem, wszelkie nazwiska i niespodzianki trzyma wyłącznie dla siebie do ostatniej chwili.

Początek sparingu o godzinie 16 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

PODOBNE WPISY