Drdzeń na treningu Broni

20-letni obrońca, Łukasz Drdzeń z Alitu Ożarów - to kolejny nowy zawodnik jaki pojawił się na dzisiejszych zajęciach seniorów.

Drdzeń (na zdjęciu z prawej) to niewątpliwie młody i utalebntowany gracz. Jesienią rozegrał niemal wszystkie spotkania w świętokrzyskiej czwartej lidze. Za kończeniu rundy był na testach pod kątem gry w Młodej Ekstraklasie w Cracovii Kraków i Polonii Warszawa. Niedawno wygrał plebiscyt na najpopularniejszego sportowca na Powiślu w regionie świętokrzyskim. Jak potoczy się jego przyszłość, czy znajdzie angaż w Broni o tym z pewnością dowiemy się niebawem. Wszystko wskazuje na to, że przez kilka trenować będzie z Bronią, a w sobotę zagra w meczu sparingowym z Mazurem Karczew.

Frekwencja na dzisiejszym treningu była jeszcze bardziej zadowalająca niż na piątkowym treningu. Dojecvhali nieobecni dotąd Marcin Kośmicki i Przemek Cichoń. Pojawił się także Norbert Jarząbek, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w KS Warka. Wciąż nie trenuje Daniel Grymuła, który ma ważne sprawy rodzinne.

Kolejni nowi gracze mają pojawić się jeszcze w tym tygodni, prawdopodobnie zobaczymy ich we wspomnianym wyżej sparingu.

PODOBNE WPISY