[FOTO] Trenowania i testowania ciąg dalszy

Piłkarze Broni Radom wkraczają na mocniejsze obroty. W środę zaliczyli kojeny intensywny trening. Na zajęciach pojawił się nowy zawodnik ze Stali Mielec, a w czwartek przyjedzie prawdopodobnie kolejny testowany gracz. Przekonaliśmy się, że atmosfera w zespole jest bardzo fajna.

FOTOGALERIA Z TRENINGU TUTAJ

Do piątku wolne dostali Przemysław Nogaj i Wojciech Kupiec więc tych zawodników nie było na zajęciach. Nie pokazuje się również Michał Bojek, który prawdopodobnie będzie próbował swoich sił w innym klubie. W zajęciach uczestniczy za to 19-letni Szymon Dulias, grający ostatnio z powodzeniem w Centralnej Lidze Juniorów w Stali Mielec. Co ciekawe ten wywodzący się z Wierzbicy zawodnik, w przeszłości trenował w juniorach Broni rocznika 1998.

W czwartek na zajęcia dojedzie prawdopodobnie kolejny zawodnik, uniwersalny gracz mogący grać zarówno na skrzydle, jak i w środku, czy w ataku. Jeśli się pojawi, to na pewno o tym napiszemy. Wszyscy zawodnicy dostaną szansę gry w sobotę w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Niewykluczone, że do tego czasu jeszcze ktoś nowy się pojawi.

– Kadry jeszcze nie zamykamy, obserwujemy rynek, rozmawiamy i na pewno zostawiam sobie furtkę, aby ktoś do nas jeszcze dołączył – podkreśla trener Broni, Artur Kupiec.

PODOBNE WPISY