Georghe Teboh już po operacji

Dzisiaj odbyła się operacja ścięgna Achillesa u Georgha Teboha- kameruńskiego napastnika Broni. Teraz sympatycznego piłkarza naszego klubu czekają ponad dwa miesiące z nogą w gipsie  a  później rehabilitacja. Do zajęć treningowych nie wróci nie wcześniej niż w styczniu.

Jak chyba wszyscy wiedzą,  tak bolesną kontuzję Georghe odniósł w drugiej połowie meczu z Concordią, zaraz po jego zakończeniu został odwieziony do szpitala.
Dla młodego piłkarza to duży osobisty dramat – przyjechał do Radomia, aby tu rozwijać swoją karierę, a dwa dobre mecze rozegrane z barwach naszego klubu spowodowały, że zyskał dużą sympatię kibiców.
Teraz potrzeba Georghowi naszego wsparcia- nie tylko w pierwszych dniach po operacji, kiedy będzie odczuwał zarówno fizyczny ból, jak i będzie musiał psychicznie oswoić się z nową sytuacją, ale w następnych miesiącach- powrotu najpierw do normalnego chodzenia, a później do sportu. Wierzymy, że młody Kameruńczyk strzeli jeszcze wiele bramek w biało- czerowono- niebieskich barwach.
Zachęcamy kibiców Broni do wpisów wkomentarzach z życzeniami dla Geoghe- mile widziane w języku angielskim, choć na pewno i te po polsku zostaną przez niego zrozumiane.