Gorący remis

PILICA BIAŁOBRZEGI  - BROŃ RADOM 2:2 (0:2)

Bramki: Hernik 67,Oziewicz 90 - Marczak 23, 43

W ostatnim meczu sezonu zremisowaliśmy w Białobrzegach po dramatycznej końcówce meczu. Broń pewni prowadziła 2:0 po pierwszej połowie, by dać sobie wbić dwie bramki, w tym z rzutu karnego w ostatniej minucie meczu. Wcześniej czerwoną kartkę za faul w sytuacji, gdy Leśniewski byłby tylko przed pustą bramką zobaczył Paweł Młodziński i to był przełomowy moment meczu. Można powiedzieć " na szczęście" Ursus zremisował 0:0 z Zawiszą w Rzgowie, bo w przypadku porażki drużyny z Warszawy żal punktów byłby ogromny. Choć szczęście mogło byc blisko - drużyna Zawiszy nie wykorzystała rzutu karnego.
Mecz odbywał się w bardzo wysokiej temperaturze. Mariusz Marczak zdobył 22 i 23 bramkę i został królem strzelców ligi.
Więcej o meczu oraz o ostatniej kolejce -wieczorem . Relacja live z meczu tutaj.