Grają w Odrze i Bełchatowie

Często wracamy w naszych informacjach do zawodników, którzy jeszcze całkiem niedawno grali w Broni Radom. O Wiktorze Putinie ostatnio jest bardzo głośno. Okazuje się, że Ukrainiec jest już jedną nogą w GKS Bełchatów. Niezłą rundę na Śląsku ma za sobą Adam Niemyjski.

Obaj zawodnicy, o których dziś piszemy, grali w Broni ledwie pół roku, ale obaj pomogli drużynie awansować do trzeciej ligi. Wiktor Putin zasłynął w barwach Wisły Sandomierz zwłaszcza podczas meczów Pucharu Polski. Jeśli nic nie wydarzy się sensacyjnego, to zawodnik za kilka dni rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej w barwach drugoligowego GKS Bełchatów.
Z kolei Adam Niemyjski, ktory do Broni rok temu trafił ze Znicza Pruszkow, miał latem wyjechać do Hiszpanii. Ostatecznie został i rozegral niezłą rundę w barwach Odry Wodzisław. Jeszcze nie tak dawno Odra grała w ekstrakklasie, ale zaczynała praktycznie od zera bez długów i po rundzie jesiennej jest liderem śląskiej okręgówki. Niemyjski zagrał w 15 meczach, zdobył trzy gole.

PODOBNE WPISY