Grała młodzież Broni

MLT - Broń 1995 Radom - Znicz 1995 Pruszków 1:1 (0:1),
MLTSt - Błyskawica 1994 Warszawa - Broń 1994 Radom 2:0 (0:0).

We wczorajszym pojedynku MLT zremisowwaliśmy bardzo pechowo ze Zniczem Pruszków 1:1. W meczu tym zdecydowanie przeważaliśmy, ale szczęście było po stronie gości.

Dziś w meczu I MLTSt przegraliśmy z Błyskawicą Warszawa 0:2. Przez 60 minut gry byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla drużyny Błyskaiwcy. W I połowie trzykrotnie stawaliśmy przed szansą objecia prowadzenia, niestety bezskutecznie.Gospodarze po zdobyciu bramki w 60 minucie kontrolowali już przebieg gry i w doliczonym czasie udokumentowali to zdobywając drugą bramkę.

W I MLJMł nasz zespół w ten weekend pauzował.

Odbyły się też dwa turnieje w RLO:

Rocznik 1999 radomskiej Broni (rywalizujący ze swoimi rówiesnikami), nie miał najmniejszych problemów z odniesieniem kompletu zwycięstw – z Prochem 11:1, z Orlikiem 6:2 i z Radomiakiem 3:2.

Rocznik 2000 radomskiej Broni (rywalizujący z zawodnikami o rok starszymi od siebie) pokonał Legion 1:0, zremisował z Orlikiem 1:1 oraz uległ Radomiakowi II 0:2.