0:1 Ciupiński 18
1:1 Piwowarek 45
1:2 Chudziński 48
1:3 W. Kupiec 90 + 2

Około godziny 18.50 dowiemy się, czy to właśnie dziś nasz zespół świętować będzie awans do III Ligi. Zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu Naprzód Zielonki - Broń Radom, który zacznie się o godz. 17.

Broń: Młodziński -  Zieliński, Kośmicki, Kupiec, Boguś - Cichoń Dziubiński, Sałek, Kozubek, - Ciupiński, Chudziński.

Mecz poprowadzi sędzia Falencki z Ciechanowa.

Przed chwilą na stadion dojechali nasi trampkarze z rocznika 1994, którzy grali mecz wyjazdowy z GKS Targówek i niestety po kilku kontrowersyjnych decyzjach sędziowskich przegrali 0:2. Z kolei nas seniorzy już ostro się rozgrzewają. Do składu po żółtych kartkach powrócił Przemek Cichoń.

17:00 – punktualnie o tej godzinie sędzia rozpoczął mecz.

0″ zaczęli gospodarze

2″ zaczęło się groźnie dla gospodarzy. dwa rzuty rożne z rzędu. Pierwszy wypiątkował Młodziński, a przy drugim zawodnik gospodarzy głową strzelił tuż obok słupka. Naprzód gra z silnym wiatrem.

6″ szansa dla Broni z rzutu wolnego. Kośmicki dośrodkowywał do Kozubka, ten strzelał głową. Piłka przeszła wzdłuż linii bramkowej i szkoda, że nikt nie zdążył jej dobić

8″ Idealna okazja dla Broni. Sałek z 20 metrów trafiił w słupek. Piłka odbiła się i potoczyła ponownie pod jego nogi. Damian huknął ponownie i trafił…w poprzeczkę

10″ Broń zaczęła przeważać. Ciupiński strzelił minimalnie nad poprzeczką.

11″ Ciupiński głową strzela 30 cm nad bramką

12″ rzut wolny z okolicy narożnika pola karnego, ale łapie bramkarz

17″ Broń casły czas ma przewagę mimo, że momentami to gospodarzom pomaga porywisty wiatr.

18″  goooolllllllll. Kozubek strzelał mocno, bramkarz odbił piłjkę. Dobiegł do niej Ciupiński i technicznym strzałem przelobował golkipera Naprzodu

23″ Po 20 minutach gry, Mszczonowianka remisuje 0:0 z Kozienicami.

23″ po błędzie defensywy Naprzodu, piłka odbiła się Kozubkowi od nóg i przeszła minimalnie obok słupka. Ręka ewidentna w polu karnym Naprzodu,. ale sędzia nie reaguje

30″ Kozubek dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale w ostatniej chwili zablokowany strzał Sałka.

32″ świetnie grający dziś Kozubek ponownie huknął, a bramkarz Naprzodu obronił.

33″ ładny strzał Arka Chudzińskiego z rzutu wolnego z około 27 – 28 metrów. Piłka przechodzi blisko bramki. Ekipa Naprzodu oprócz sytuacji z drugiej minuty, ma problemy z przekroczeniem własnej połowy boiska

35″ rzut wolny dla Naprzodu z 40 metrów i broni Młodziński.

40″ Kozubek z bliska głową. doskonała sytuacja dla naszego zespołu. Przydałaby się druga bramka, aby była bardziej spokojna gra

42″ rzut wolny dla Broni. Dośrodkowuje Boguś, ale golkiper miejscowych piąstkuje piłkę i niebezpieczeństwo zażegnane

45″ strzał z rzutu wolnego z 35 metrów, Piłka przełamuje ręce Młodzińskiego i wpada do siatki. Niewykorzystane sytuacje się zemściły.

KONIEC 1 POŁOWY

Do przerwy Mszczonowianka prowadzi 1:0 z Kozienicami. Do pełni radości wystarczy Broni utrzymać remis.

18:00 Broń zaczęła 2 połowę

46″ strzał z rzutu wolnego Bogusia, łapie bramkarz Naprzodu. Jak na razie w zespole Broni nie zaszły żadne zmiany.

48″ jeeessst dwójkowa akcja Ciupiński – Chudziński. Ten drugi decyduje sie na strzał z 12 metrów i bramkarz nie ma szans

51; rzut wolny dla Broni. Ponownie dośrodkowywał Boguś, ale trochę za głęboko i bramkarz złapał piłkę.

55″ kolejny rzut wolny z 20 metra. Obrońcy zdołali wybić po dośrodkowaniu.

56″ po ładnej akcji Cichonia rzut rożny dla Broni. Dośrodkowuje Ciupiński i…….wybijają obrońcy

60″ rzut wolny dośrodkowanie Chudzińskiego, ale zbyt płaskie

64″ żółta kartka dla Kozubka za dyskusje z sędzią

66″ teraz zarysowała się lekka przewaga Naprzodu, który nie ma już nic do stracenia i musi odrabiać straty

68″ Młodziński wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem Naprzodu. W Broni zmiana. Rdzanek wchodzi za Zielińskiego

69″ Piłkarze Broni wybijają piłkę z bramki. Sporo szczęscia

72″ Ciupiński sam na sam z bramkarzem i golkiper w ostatniej chwili nogą. Chwile później po rzucie wolnym dla Broni mamy rzut rożnym.

72″ Zmiana w Broni. Jagodziński za Kozubka

73″ po rzucie rożnym Dziubiński głową tuż nad bramką

75″ Sałek z 25 metrów oddał silny strzał, ale minimalnie niecelnie.

79″ Chudziński z 18 metrów tuż nad spojeniem.

85″ Ciupiński pięknym szczupakiem strzela gola, ale …..chorągiewka w górze, spalony

88″ Jagodziński z 16 metrów huknął nad poprzeczką.

89″ Ciupiński sam na sam, podaje do Chudzińskiego, a ten stojąc 16 metrów przed pustą bramką…nie trafia

90″ sędzia dolicza 3 minuty. Właśnie tyle dzieli nasz zespół od trzeciej ligi. Trudno sobie wyobrazić, aby nasza drużyna straciła 2 gole

90+2 goooooooooooooollllll Chudziński dośrodkowuje z rzutu wolnego i Wojtek Kupiec głową trafia do bramki JESSSST!!!!!!!!!!!!!!

Sędzia kończy mecz, BROŃ RADOM WRACA DO III LIGI. Brawo dla trenera, prezesów i piłkarzy. ZDJĘCIA Z MECZU POZNYM WIECZOREM Dziekujemy za relację