II Memoriał Z. Miłkowskiego. Już jutro!!!

Zdzisław Miłkowski przez 55 lat nierozerwalnie związany był z Bronią Radom. Najpierw jako piłkarz, potem jako działacz i trener. Zmarł w lipcu 2014 roku. W najbliższy weekend na stadionie przy ul. Narutowicza 9 odbędzie się po raz drugi memoriał człowieka, który dla Broni zawsze będzie ikoną.
Pierwszy memoriał był rozegrany zimą w hali i była to bardzo udana impreza. Córka trenera Miłkowskiego i organizatorzy, chcieli zrobić drugi memoriał latem na boiskach z naturalną nawierzchnią. W sobotę od samego rana rywalizować będzie 15 zespołów z całego kraju.Zapraszamy na N9!

WIĘCEJ o memoriale w rozwinięciu!

Zdzisław Miłkowski

(23.01.1945 – 07.07.2014)
PAMIĘTAMY!

ZDZISŁAW MIŁKOWSKI NASZE WSPOMNIENIE – FOTOGALERIA TUTAJ

KIM BYŁ ZDZISŁAW MIŁKOWSKI CZYTAJ TUTAJ

Systemem każdy z każdym, aż do niedzieli do godz. 17. Mecze trwać będą po 20 minut. Kibiców czekają też inne atrakcje. Odbędzie się mecz “Starzy” kontra “Młodzi”, czyli pojedynek podopiecznych trenera Zdzisława Miłkowskiego. Tuż przed śmiercią prowadził rocznik 2004. Wcześniej wychował on wielu znakomitych piłkarzy. W tym pojedynku ekipa 12-latków zmierzy się z byłymi reprezentantami, Rafałem Siadaczką, czy Tomaszem Dziubińskim. Zagrają też inni wybitni w przeszłości zawodnicy Broni jak Artur Kupiec, Dariusz Różański, czy Robert Rogala. Ten towarzyski mecz miał się rozpocząć około godziny 15, ale ze względu na pojedynek Polaków ze Szwajcarami na Euro 2016, zostanie on przesunięty na godz. 14 na niedzielę!!!.
– Szykuje się wielkie widowisko. Myślę, że emocji nie zabraknie. Tata niewątpliwie byłby dumny – mówi Iwona Miłkowska – Wicik, córka patrona imprezy.
Udział biorą piłkarze rocznika 2004: Broń Radom, Unia Boryszew, Stal Rzeszów, Dolcan Ząbki, Juventa Starachowice, RAP Radomsko, Polonia Warszawa, KSZO Ostrowiec, Kolejarz Łódź, APN Ostrołęka, Stal Mielec, TOP 54 Biała Podlaska, Talent Białystok. Sobota od godz. 9 do godz.20, Niedziela od godz.9 do godz. 18. Stadion przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

WYNIKI NA ŻYWO W SOBOTĘ OD SAMEGO RANA BĘDZIEMY PODAWAĆ NA NASZEJ STRONIEPODOBNE WPISY