Informacje dla mediów i dziennikarzy

Cieszy nas coraz popularniejsza w mediach Broń i zarząd naszego klubu dziękuje dziennikarzom za wszelkie informacje i doniesienia o naszej Broni. Już w sobotę mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i przypominamy o wnioskach akredytacyjnych. Poniżej są wszelkie szczegóły. Osoby, które miały wydaną akredytację na pierwszy mecz z Włokniarzem Zelów i nie chcą nanosić żadnych zmian, nie muszą przysyłać kolejnego wniosku. Poniższa informacja dotyczy nowych dziennikarzy, lub tych, którzy chcą dokonać zmian.

Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom informuje, że przyjmuje zgłoszenia akredytacyjne na mecze III ligi Broni Radom w których Broń pełni rolę gospodarza. Wniosek akredytacyjny powinien zawierać imię, nazwisko oraz PESEL zgłaszanej osoby, nazwę redakcji a także charakter pracy dziennikarza na meczu (press lub foto). Przypominamy, że osoby pełniące rolę fotoreporterów mają prawo do przebywania na płycie stadionu bez możliwości wchodzenia na trybuny podczas meczu.
Po meczach, w sali konferencyjnej pod trybuną A odbywać się będą konferencje prasowe z udziałem szkoleniowców i piłkarzy. Pragniemy przypomnieć, że każdy dziennikarz chcący wejść na mecz Broni Radom powinien mieć przy sobie imienną kartę akredytacyjną oraz dokument potwierdzający tożsamość. Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać pod adres:klub@bronradom.pl.

PODOBNE WPISY