Juniorzy z Nigeryjczykiem pokonali Promną

BROŃ RADOM juniorzy - LKS Promna 3:1 (2:1),
Bramki: Barankiewicz, Wicik, Midziołek – Orłowski.
Broń juniorzy: Przytuła (60 Czarnota), Szajnowicz (46 Prokopczyk) Krukowski (46 Chamerski), Wróblewski, Wojciechowski, Szmit, Budyta (46 Kozera), Menert, Georghe Gilmore (65 Słupek), Wicik, Barankiewicz (46 Midziołek)

Juniorzy Broni Radom zaliczyli w sobotę udany sparing z czołowym zespołem klasy A. W naszym młodzieżowym zespole zadebiutował Georghe Gilmore, Nigeryjczyk, który docelowo testowany będzie pod kątem gry w pierwszej drużynie.

Niegryjczyk zagrał bardzo dobrze. W przeszłości sporo grał w zespołach trzeciej ligi warmińsko – mazurskiej. Na jego grę patrzył trener pierwszej drużyny, Konrad Głowka i będzie mu się przyglądał w najbliższym czasie. 

Dobrze wypadła również młodzież Broni. W trudnych warunkach co najmniej o klasę przewyższała rywala. Co ciekawe trenerem LKS Promna jest Tomasz Dziubiński (nadal będzie pełnił rolę aststenta w piwerwszym zespole i trenera rocznika 2003). Gościnnie w bramce rywali stanął Sebastian Michałek, a w ekipie tej zagrali też byli juniorzy naszego klubu, powracający z Plonu Garbatka, Lenarcik i Łukasz Szymczak. 

W następnych meczach juniorzy będą mieli bardzo wymagających sparingpartnerów: 
26 stycznia o 13: z Mazowszem Grójec (4 liga)
2 lutego z Polonią Iłża (4 liga)
9 lutego wolny termin
13 lutego Orlęta Kielce (4 liga)
16 lutego Concordia Piotrków Trybunalski (4 liga)
23 lutego Ruszcovia Borkowice (liga okręgowa)
2 marca Zwolenianka Zwoleń (liga okręgowa)
9 marca Strażak Wielogóra (klasa B)
16 marca Plon Garbatka

(fot. archiwum)

PODOBNE WPISY