Karnety i bilety już w piątek

Piłkarze Broni już w sobotę meczem z WKS Wieluń rozpoczną rundę wiosenną. Dzień wcześniej, w piątek w godz. 17-19 w kasach od ul. Narutowicza 9 prowadzona będzie przedsprzedaż biletów oraz karnetów. Przy czym sprzedaż karnetów będzie prowadzona przed meczami z Wieluniem i Startem Otwock i w obu przypadkach zakończona będzie 30 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Tradycyjnie bilety na mecze Broni kosztować będą 10 zł, ulgowe 5 zł. Kobiety oraz dzieci do lat 12 wchodzą gratis. Muszą się jednak z imieniem i nazwiskiem oraz numerem PESEL zgłosić do kasy po bilet „zerowy”.

Zarząd Broni Radom ustalił cenę karnetu na rundę wiosenną w wysokości 70 zł. Upoważnia on do wejścia na siedem spotkań ligowych. Dodatkowo posiadacz karnetu gratis wejdzie na mecz derbowy z Radomiakiem Radom oraz ewentualne pojedynki w ramach Pucharu Polski. W przypadku derbów posiadacze karnetów zasiądą na trybunie od strony parku.

UWAGA! Podczas sobotniej przedsprzedaży prowadzone będą zapisy na zakup biletów na mecz derbowy z Radomiakiem Radom, który odbędzie się 4 kwietnia na stadionie przy N9. Osoby, które przed spotkaniem z Wieluniem zapiszą się, będą potem miały pierwszeństwo w zakupie biletów. Kolejne komunikaty związane z meczem derbowym podawać będziemy na bieżąco.

PODOBNE WPISY