Kolejne ruchy kadrowe

Trwa kadrowa karuzela w naszym klubie. W poniedziałek i we wtorek wyjaśniło się kilka kolejnych kwestii związanych z naszym zespołem. Trener szuka jeszcze napastnika.

W Broni w rundzie jesiennej nie zagrają Kacper Rak i Kamil Czarnecki. Obaj w ostatnim czasie nie zawsze byli do dyspozycji trenera, a że jest to bardzo ważny tydzień treningowy, zapadła decyzja, że nie zagrają przy N9.

Na Narutowicza 9 pozostanie Jakub Chrzanowski, któy przez jakiś czas trenował z Radomiakiem. Kluby ostatecznie nie doszły do porozumienia, ale Kuba zapowiedział, że jesienią w Broni da z siebie wszystko. Jeśli nie załapie się do grania w seniorach będzie grał w juniorach starszych u trenera Dariusza Różańskiego.

Dobrą wiadomością na pewno jest fakt, że w Broni pozostanie Tuynezyjczyk Wajih Bouhniba. Ma już komplet dokumentów, więc pozostało jedynie podpisać kontrakt. Również Oshikoja Aijibola wyraził chęć gry w naszym klubie.

Ciekawą postacią jest amerykański bramkarz Kevin McMullin, który spisuje się bardzo dobrze na zajęciach.

– Na pewno jeśli chodzi o defensywę i środek boiska, to mielibyśmy komplet. Szukam jeszcze napastnika. Mam kilka opcji, ale muszę poczekać kilka dni, bo są to gracze testowani w zespołach z wyższych lig – mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.

  Dziś o godzinie 16:00 na boisku przy ul. Ofiar Firleja można zobaczyć w akcji naszych piłkarzy. Rozegrana będzie wewnętrzna gra kontrolna.

PODOBNE WPISY